Aktualności

| 15.01.2021

Optymalizacja procesów produkcyjnych w branży automotive – zakończyliśmy projekt EACN

W zeszłym roku dołączyliśmy do inicjatywy EACN (European Automotive Cluster Network), by wspierać firmy z sektora MŚP w optymalizacji procesów produkcyjnych. Projekt właśnie dobiegł końca.

| 15.12.2020

Pierwsza konferencja online już za nami

W ubiegły czwartek odbyła się pierwsza, organizowana przez nas w formule online, konferencja XPRIMER 4.1 - odpowiedź na nowe wyzwania. Uczestnicy wysłuchali prelekcji z obszaru HR oraz zarządzania produkcją.

| 27.11.2020

Konferencja „XPRIMER 4.1 – odpowiedź na nowe wyzwania” już 10 grudnia 2020r.

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa na konferencję "XPRIMER 4.1 - odpowiedź na nowe wyzwania", która odbędzie się 10 grudnia 2020r. w formie transmisji on-line z siedziby naszej firmy.

| 09.11.2020

Administracja portu lotniczego wspierana przez XPRIMER

W marcu bieżącego roku spółka podjęła decyzję o kontynuacji współpracy z eq system technology sp. z o.o. i rozpoczęciu projektu wdrożenia platformy XPRIMER w obszarze zarządzania procesami administracyjnymi portu lotniczego.

| 26.10.2020

Precyzja na każdym etapie – Electro Welle

Firma Electro Welle podjęła decyzję o rozpoczęciu projektu dotyczącego planowania i harmonogramowania produkcji oraz ewidencji stanu realizowanych zleceń. Wdrażane systemy to system APS Asprova oraz XPRIMER MES.

| 10.09.2020

Doskonalenie procesów produkcyjnych w firmie Autopart

Firma Autopart ciągle doskonali swoje procesy zarządzania produkcją, szczególnie pod kątem automatyzacji, robotyzacji, procesów jakości i logistyki. W tym celu podjęła współpracę z eq system, decydując się na wdrożenie systemu APS Asprova.

| 08.09.2020

Digitalizacja zarządzania produkcją w JS Fabryka Przekładni

JS Fabryka Przekładni we współpracy z EQ System informatyzuje model tworzenia technologii (system XPRIMER), planowanie i harmonogramowanie produkcji (system Asprova APS) oraz monitoring produkcji (system XPRIMER MES).

| 03.09.2020

Enitra stawia na rozwój. Kontynuacja współpracy z eq system technology

W ramach trwającej od niemal dekady współpracy, eq system technology przeprowadziło w firmie Enitra kolejne wdrożenie. Po systemie ERP i systemie MES przyszła pora na xprimer – platformę komunikacyjną do zarządzania procesami biznesowymi.

| 02.09.2020

Platforma XPRIMER w polskim oddziale Tikkurila Polska S.A.

W polskim oddziale Tikkurila Polska S.A. z siedzibą w Dębicy wdrożyliśmy z powodzeniem rozwiązanie oparte o platformę XPRIMER®. Obecnie na etapie testów i uruchamiania jest integracja z systemem korporacyjnym WorkDay.

Konsultacja z ekspertem

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie pytania.