Aktualności

| 19.03.2021

Sohbi Craft Poland rozwija się z systemem APS Asprova

Japońska technologia produkcji spotkała się z japońską technologią informatyczną, wspierającą zarządzanie produkcji. W Sohbi Craft Poland został wdrożony system APS Asprova.

| 17.03.2021

System APS Asprova i XPRIMER.MES wspomagają rozwój Inter Metalu

Spółka Inter Metal S.C świadczy kompleksowe usługi w zakresie technologii obróbki metali. Chęć poprawy obsługi klienta oraz większa konkurencyjność na rynku to podstawy współpracy z eq system. W firmie wdrażany jest system APS Asprova i XPRIMER.MES.

| 01.03.2021

eq system z Diamentem Forbesa 2021

eq system znalazło się w zaszczytnym gronie firm, które zostały wyróżnione tytułem Diamentu Forbesa 2021!

| 03.02.2021

Formaster i eq system ponownie łączą siły

Po automatyzacji procesu sterowania produkcją  z wykorzystaniem harmonogramowania zleceń APS i systemu do nadzoru ich przebiegu MES w siedzibie w Kielcach, rozpoczęliśmy prace w Bilczy, w podobnym zakresie.

| 19.01.2021

eq system wdraża system MES w Grupie Maflow

Wspólnie z firmą MAFLOW realizujemy projekt w zakładzie w Toruniu, który obejmuje rejestrację  zdarzeń produkcyjnych w systemie MES.

| 15.01.2021

Optymalizacja procesów produkcyjnych w branży automotive – zakończyliśmy projekt EACN

W zeszłym roku dołączyliśmy do inicjatywy EACN (European Automotive Cluster Network), by wspierać firmy z sektora MŚP w optymalizacji procesów produkcyjnych. Projekt właśnie dobiegł końca.

| 15.12.2020

Pierwsza konferencja online już za nami

W ubiegły czwartek odbyła się pierwsza, organizowana przez nas w formule online, konferencja XPRIMER 4.1 - odpowiedź na nowe wyzwania. Uczestnicy wysłuchali prelekcji z obszaru HR oraz zarządzania produkcją.

| 27.11.2020

Konferencja „XPRIMER 4.1 – odpowiedź na nowe wyzwania” już 10 grudnia 2020r.

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa na konferencję "XPRIMER 4.1 - odpowiedź na nowe wyzwania", która odbędzie się 10 grudnia 2020r. w formie transmisji on-line z siedziby naszej firmy.

| 09.11.2020

Administracja portu lotniczego wspierana przez XPRIMER

W marcu bieżącego roku spółka podjęła decyzję o kontynuacji współpracy z eq system technology sp. z o.o. i rozpoczęciu projektu wdrożenia platformy XPRIMER w obszarze zarządzania procesami administracyjnymi portu lotniczego.

Konsultacja z ekspertem

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie pytania.