Aktualności

| 10.09.2020

Doskonalenie procesów produkcyjnych w firmie Autopart

Firma Autopart ciągle doskonali swoje procesy zarządzania produkcją, szczególnie pod kątem automatyzacji, robotyzacji, procesów jakości i logistyki. W tym celu podjęła współpracę z eq system, decydując się na wdrożenie systemu APS Asprova.

| 08.09.2020

Digitalizacja zarządzania produkcją w JS Fabryka Przekładni

JS Fabryka Przekładni we współpracy z EQ System informatyzuje model tworzenia technologii (system XPRIMER), planowanie i harmonogramowanie produkcji (system Asprova APS) oraz monitoring produkcji (system XPRIMER MES).

| 03.09.2020

Enitra stawia na rozwój. Kontynuacja współpracy z eq system technology

W ramach trwającej od niemal dekady współpracy, eq system technology przeprowadziło w firmie Enitra kolejne wdrożenie. Po systemie ERP i systemie MES przyszła pora na xprimer – platformę komunikacyjną do zarządzania procesami biznesowymi.

| 02.09.2020

Platforma XPRIMER w polskim oddziale Tikkurila Polska S.A.

W polskim oddziale Tikkurila Polska S.A. z siedzibą w Dębicy wdrożyliśmy z powodzeniem rozwiązanie oparte o platformę XPRIMER®. Obecnie na etapie testów i uruchamiania jest integracja z systemem korporacyjnym WorkDay.

| 23.06.2020

Sztuczna inteligencja w XPRIMER

Oficjalnie możemy się pochwalić - Śląskie Centrum Przedsiębiorczości przyznało nam dofinansowanie na projekt badawczo-rozwojowy Sztuczna inteligencja w XPRIMER!  

| 22.01.2020

eq system Dostawcą Technologii Śląskiego Centrum Kompetencji Przemysłu 4.0

Do grona Śląskiego Centrum Kompetencji Przemysłu 4.0 właśnie dołączyła nasza firma! Będziemy wspierać przedsiębiorców we wdrażaniu i stosowaniu technologii 4.0 oraz uczestniczyć w spotkaniach mających na celu promocję i edukację w zakresie nowych technologii.

| 13.01.2020

Nowy wymiar planowania produkcji w Dubiel Vitrum

Firma Dubiel Vitrum poszukiwała systemu do planowania i harmonogramowania produkcji od kilku lat. Dlaczego zdecydowała się właśnie na rozwiązanie jakim jest Asprova APS? Jakie korzyści zamierza osiągnąć? Na te pytania znajdziecie odpowiedź poniżej.

| 15.11.2019

„Gdzie bije serce produkcji?” – podsumowanie konferencji Manufacturing Summit

Konferencja Manufacturing Summit od lat cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony uczestników. Tak było i podczas 6. edycji! Eksperci dyskutowali m.in. na temat usprawnień procesów operacyjnych, możliwości nowoczesnych technologii oraz coraz trudniejszej sytuacji na rynku pracy.

| 18.10.2019

Pierwsza edycja konferencji „Efektywni w biznesie” za nami!

„Efektywni w biznesie” to konferencja, którą zorganizowaliśmy z myślą o naszych klientach – by wymienić doświadczenia biznesowe i budować przewagę konkurencyjną za pomocą narzędzi IT. W dniach 10 – 11 października, w hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej, zgromadziło się ponad 100 osób z kilkudziesięciu firm.

Konsultacja z ekspertem

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie pytania.