eq system partnerem specjalnym Europejskiego Kongresu MŚP 2018

eq system został oficjalnym partnerem 8. Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Jest to dla nas bardzo ważne wydarzenie, ponieważ jeszcze kilka lat temu sami mierzyliśmy się z wyzwaniami stawianymi przed małymi przedsiębiorstwami. Teraz staramy się sprostać tym, które przeznaczone są dla średnich firm. Codziennie „walczymy” z nimi również w organizacjach naszych klientów.

Dlatego oprócz tego, że angażujemy się w organizację Europejskiego Kongresu MŚP weźmiemy również udział w panelu dyskusyjnym dotyczącym digitalizacji w sektorze MŚP. Podczas niego poruszmy kilka niezwykle istotnych pytań:

  • Jaki wpływ mają technologie cyfrowe na funkcjonowanie zarówno małych, jak i średnich przedsiębiorstw?
  • Jakie rozwiązania pozwalają na efektywne usprawnienie procesu zarządzania przedsiębiorstwem?
  • Które bariery wdrożeniowe związane z digitalizacją firm z sektora MŚP są najtrudniejsze do pokonania i jak sobie z nimi radzić?
  • W jaki sposób przyspieszyć i efektywnie wesprzeć proces digitalizacji?

W dyskusji wezmą udział m.in. nasz wieloletni (i zarazem jeden z pierwszych klientów) – Stefan Czub (Strauss Cafe Poland), Marek Zagórski (Minister Cyfryzacji RP), Janusz Kahl (Konsul honorowy Danii, Finlandii i Islandii), Michał Kot (Dyrektor Sprzedaży Siemens Polska), Sebastian Matyniak (Prezes Zarządu Brainstorm Group), Marek Tomczuk (Wiceprezes Zarządu Banku Pekao SA) oraz z naszej strony Prezes Zarządu eq system – Michał Lach.

Nie mamy wątpliwości, że dyskusja w takim gronie będzie niezwykle wartościowa, zarówno dla słuchaczy, jak i samych rozmówców. Zachęcamy do udziału w niej już 18 października w godzinach 9:30-11:00. Zapraszamy również do odwiedzania naszego stanowiska podczas trwania Europejskiego Kongresu MŚP. Chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem i wiedzą bez żadnych ograniczeń. Nasi specjaliści będą do Państwa dyspozycji w dniach 17-19 października w godzinach 9:00-17:00. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.

 

Przeczytaj również