Webinary

NIEAKTYWNY
10.06.2021 | ONLINE

Pielęgnacja biznesu w firmie Torf Corporation (marka tołpa®)

Warto uczyć się od tych, którzy już odnieśli sukces. W firmie Torf u jego podstaw leży nie tylko zaangażowanie pracowników wszystkich szczebli, ale też wspólne dążenie do osiągnięcia założonych celów. Zapraszamy na spotkanie, podczas którego przedstawicielka firmy Torf (właściciel marki Tołpa), opowie o determinacji całej firmy, by usprawnić procesy zarządzania produkcją.

NIEAKTYWNY
WKRÓTCE | ONLINE

Employee Experience, czyli firma oczami pracownika

Co wpływa na odczucia pracownika w organizacji – zarówno te pozytywne, ale i negatywne? Szczegóły podczas spotkania z ekspertem.

NIEAKTYWNY
WKRÓTCE | ONLINE

Skuteczne motywowanie pracowników produkcyjnych

Zapraszamy na webinar dedykowany dyrektorom i kierownikom HR w firmach produkcyjnych. Podzielimy się wiedzą na temat tego, jak skutecznie  motywować pracowników produkcyjnych do efektywnej pracy.

NIEAKTYWNY
WKRÓTCE | ONLINE

Branża Retail – W jaki sposób AUTOMATYZOWAĆ i OPTYMALIZOWAĆ procesy HR?

Webinar dedykowany szefom HR w branży Retail. Czy myślisz, że tylko przemysł można wprowadzić na wyższy poziom digitalizacji? Odpowiedź brzmi: NIE. Zobacz, co można zautomatyzować i zoptymalizować w zakresie procesów HR w branży retail.

NIEAKTYWNY
WKRÓTCE | ONLINE

Jak nie tracić pieniędzy w firmie produkcyjnej?

Zapraszamy na webinar dedykowany zarządowi i właścicielom firm produkcyjnych. Przekażemy wiedzę o tym, gdzie na produkcji można znaleźć oszczędności i jakie parametry związane z produkcją monitorować z poziomu zarządu, aby osiągać założone cele biznesowe.

NIEAKTYWNY
WKRÓTCE | ONLINE

Zarządzanie zespołem rozproszonym na przykładzie branży logistyki i spedycji

Zapraszamy na webinar skierowany do dyrektorów i kierowników HR w firmach i instytucjach średnich i dużych, gdzie pojawia się problem zarządzania zespołem rozproszonym (m.in. firmy z branży logistycznej i spedycji, sieci handlowe, firmy wielozakładowe, uczelnie).

NIEAKTYWNY
WKRÓTCE | ONLINE

Branża metalowa – 5 wskazówek, jak zarządzać procesem produkcji

Zapraszamy na webinar dedykowany dyrektorom i kierownikom produkcji w firmach branży metalowej. Opowiemy o głównych wyzwaniach w branży w zakresie zarządzanie produkcją oraz pokażemy narzędzia ułatwiające planowanie i zarządzanie produkcją.

NIEAKTYWNY
20.05.2021 | ONLINE

Jak walczyć z „mafią nadgodzinową”?

Zapraszamy na webinar skierowany do dyrektorów i kierowników HR w średnich i dużych firmach, gdzie pojawia się kwestia naliczania i rozliczania nadgodzin pracowników.

NIEAKTYWNY
WKRÓTCE | ONLINE

Problemy ze znalezieniem właściwego pracownika i skuteczność rekrutacji

Zapraszamy serdecznie dyrektorów i kierowników HR, pracujących w średnich i dużych przedsiębiorstwach na webinar dotyczący skutecznej rekrutacji.

Konsultacja z ekspertem

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie pytania.