Webinary

dane technologiczne w produkcji

Dowiedz się jak lepiej zarządzać produkcją - od prognozowania do harmonogramowania. Webinarium poświęcone kompleksowemu sterowaniu procesami produkcyjnymi - planowaniem, prognozowaniem, ewidencją, harmonogramowaniem i wieloma innymi.

produkcja i utrzymanie ruchu

Webinarium dotyczące kompleksowego utrzymania ruchu w zakładach przemysłowych służącemu redukcji przestoju produkcji.

planowanie produkcji

Webinarium skierowane jest do osób, które z jednej strony chcą poszerzyć swoją wiedzę i poznać najnowsze trendy dotyczące planowania i harmonogramowania produkcji, a z drugiej – ocenić przydatność wyspecjalizowanych narzędzi klasy APS w swojej codziennej pracy.

Techniczny koszt wytworzenia a planowanie produkcji

Webinarium poświęcone systemom klasy APS, ERP i MES. Na spotkaniu online pomożemy poznać Ci różnice pomiędzy tymi rozwiązaniami, korzyści i podjąć decyzję, które z nich najlepiej sprawdzi się w Twojej organizacji.

ERP MOM MES - jakie różnice

Webinarium skierowane jest do osób, które chcą dowiedzieć się do czego służy system MOM i czym się wyróżnia od systemów ERPowych i MESowych.

business intelligence

Webinarium poświęcone procesowi ewidencji produkcji. Opowiemy o tym, jak za pomocą jednego narzędzia objąć wszystkie procesy produkcyjne takie jak realizację produkcji , utrzymanie ruchu, czy zapewnienie jakości...

przemysl kosmetyczny zarządzanie produkcją

Warto uczyć się od tych, którzy już odnieśli sukces. W firmie Torf u jego podstaw leży nie tylko zaangażowanie pracowników wszystkich szczebli, ale też wspólne dążenie do osiągnięcia założonych celów.

erp w produkcji

Webinarium opisujące xprimer jako narzędzie skierowane do wszystkich osób, które chcą mieć wszystkie procesy personalne w jednym miejscy przede wszystkim po to by podejmować trafne decyzje w oparciu o wiarygodne dane.

Podcast o produkcji - teoria ograniczeń a digitalizacja

Webinarium poświęcone digitalizacji procesów HR. Dowiedz się jakie procesy możesz zinformatyzować, jak, kiedy i jakie korzyści to przyniesie.