Webinary

AKTYWNY
29.04.2021 | ONLINE

Branża meblarska – 5 wskazówek, jak zarządzać procesem produkcji

Zapraszamy na webinar dotyczący wyzwań, przed którymi stają dyrektorzy i kierownicy produkcji w branży meblarskiej. Podzielimy się wiedzą o przykładach rozwiązań oraz narzędziach, które usprawniają procesy planowania i zarządzania produkcją.

AKTYWNY
06.05.2021 | ONLINE

Jak walczyć z „mafią nadgodzinową”?

Zapraszamy na webinar skierowany do dyrektorów i kierowników HR w średnich i dużych firmach, gdzie pojawia się kwestia naliczania i rozliczania nadgodzin pracowników.

AKTYWNY
13.05.2021 | ONLINE

Przemysł chemiczny, farmaceutyczny i kosmetyczny – 5 wskazówek, jak zarządzać procesami wsadowymi (batch)

Webinar na temat wyzwań, które stawiają przy zarządzaniu produkcją procesy wsadowe, często występujące w branży chemicznej, kosmetycznej i farmaceutycznej. Opowiemy o tym, dzięki jakim narzędziom można sprostać tym wyzwaniom.

AKTYWNY
20.05.2021 | ONLINE

Skuteczne motywowanie pracowników produkcyjnych

Zapraszamy na webinar dedykowany dyrektorom i kierownikom HR w firmach produkcyjnych. Podzielimy się wiedzą na temat tego, jak skutecznie  motywować pracowników produkcyjnych do efektywnej pracy.

AKTYWNY
27.05.2021 | ONLINE

Jak nie tracić pieniędzy w firmie produkcyjnej?

Zapraszamy na webinar dedykowany zarządowi i właścicielom firm produkcyjnych. Przekażemy wiedzę o tym, gdzie na produkcji można znaleźć oszczędności i jakie parametry związane z produkcją monitorować z poziomu zarządu, aby osiągać założone cele biznesowe.

AKTYWNY
10.06.2021 | ONLINE

Zarządzanie zespołem rozproszonym na przykładzie branży logistyki i spedycji

Zapraszamy na webinar skierowany do dyrektorów i kierowników HR w firmach i instytucjach średnich i dużych, gdzie pojawia się problem zarządzania zespołem rozproszonym (m.in. firmy z branży logistycznej i spedycji, sieci handlowe, firmy wielozakładowe, uczelnie).

AKTYWNY
17.06.2021 | ONLINE

Branża metalowa – 5 wskazówek, jak zarządzać procesem produkcji

Zapraszamy na webinar dedykowany dyrektorom i kierownikom produkcji w firmach branży metalowej. Opowiemy o głównych wyzwaniach w branży w zakresie zarządzanie produkcją oraz pokażemy narzędzia ułatwiające planowanie i zarządzanie produkcją.

AKTYWNY
24.06.2021 | ONLINE

Problemy ze znalezieniem właściwego pracownika i skuteczność rekrutacji

Zapraszamy serdecznie dyrektorów i kierowników HR, pracujących w średnich i dużych przedsiębiorstwach na webinar dotyczący skutecznej rekrutacji.

NIEAKTYWNY
01.04.2021 | ONLINE

Jak nie tracić czasu na tworzenie grafików pracy na produkcji?

Zapraszamy na webinar na temat planowania czasu pracy na produkcji. Spotkanie jest przeznaczone dla dyrektorów i kierowników produkcji. Pokażemy, w jaki sposób można usprawnić cały proces związany z planowaniem obsady i planowaniem grafików pracy pracowników.

Konsultacja z ekspertem

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie pytania.