BLOG

artykuły ekspertów | 04.08.2020

Planowanie produkcji jako polecenie służbowe

Pracownikom produkcyjnym często zdarza się mówić, jak ma wyglądać harmonogram produkcji. Lubią też układać go według własnych preferencji. Czy to na pewno tak powinno wyglądać? Sprawdzamy.

artykuły ekspertów | 23.07.2020

Czy to już koniec prezentyzmu i początek absentyzmu?

Przedstawiamy pierwszy artykuł z cyklu "Raczej pozytywne skutki zmian spowodowanych lockdownem". Ten tekst to opowieść o tym, jak zmienia się podejście do obecności w pracy i jej efektywności. Ciekawi odpowiedzi? Zapraszamy do lektury!

artykuły ekspertów | 30.06.2020

Dane technologiczne w procesie zarządzania produkcją

"System źle działa"? A może wina leży po stronie błędnej lub nieaktualnej technologii produkcji? Przeczytajcie!

informacje branżowe | 23.06.2020

Sztuczna inteligencja w XPRIMER

Oficjalnie możemy się pochwalić - Śląskie Centrum Przedsiębiorczości przyznało nam dofinansowanie na projekt badawczo-rozwojowy Sztuczna inteligencja w XPRIMER!  

artykuły ekspertów | 16.06.2020

Techniczny koszt wytworzenia w filozofii Kaizen

„Ciągłe doskonalenie procesu jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu” - jak może wyglądać proces wyliczenia technicznego kosztu wytworzenia z wykorzystaniem tej idei? Przekonajmy się!

artykuły ekspertów | 20.05.2020

Przemysł 4.0 w kontekście logistyki magazynowej i systemów WMS

Rozwiązania Przemysłu 4.0 mogą wpływać na obniżanie kosztów produkcji, pomagają też w obsłudze zapytań klientów. A jakie miejsce w przestrzeni Przemysłu 4.0  zajmuje logistyka magazynowa, szczególnie na gruncie polskim? Sprawdźmy!

artykuły ekspertów | 15.05.2020

Planowanie produkcji w służbie utrzymania ruchu

Kiedy przez naklejone karteczki przypominające o przerwie technologicznej ledwie już widać monitor, to znak, że pora na zmiany. Jaki system może usprawnić pracę działu utrzymania ruchu i wesprzeć jego współpracę z działem planowania produkcji? Dowiedzmy się!

artykuły ekspertów | 11.05.2020

System ERP i system APS a strach przed zmianami

Często słyszymy od przedsiębiorców: „My jesteśmy specyficzną firmą”, „U nas to działa inaczej”. Ile w tym prawdy? Może to po prostu obawa przed zmianami? Przekonajmy się!

artykuły ekspertów | 05.05.2020

Automatyczne planowanie czasu pracy. Część 2: automatyczne planowanie obsady

Automatyczne planowanie czasu pracy prościej można nazwać planowaniem odpowiedniej obsady. Cały proces odbywa się w jednym miejscu, na bazie zapotrzebowania na określoną liczbę pracowników. Zobaczcie, jak to działa.

Konsultacja z ekspertem

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie pytania.