BLOG

artykuły ekspertów | 20.05.2020

Przemysł 4.0 w kontekście logistyki magazynowej i systemów WMS

Rozwiązania Przemysłu 4.0 mogą wpływać na obniżanie kosztów produkcji, pomagają też w obsłudze zapytań klientów. A jakie miejsce w przestrzeni Przemysłu 4.0  zajmuje logistyka magazynowa, szczególnie na gruncie polskim? Sprawdźmy!

artykuły ekspertów | 15.05.2020

Planowanie produkcji w służbie utrzymania ruchu

Kiedy przez naklejone karteczki przypominające o przerwie technologicznej ledwie już widać monitor, to znak, że pora na zmiany. Jaki system może usprawnić pracę działu utrzymania ruchu i wesprzeć jego współpracę z działem planowania produkcji? Dowiedzmy się!

artykuły ekspertów | 11.05.2020

System ERP i system APS a strach przed zmianami

Często słyszymy od przedsiębiorców: „My jesteśmy specyficzną firmą”, „U nas to działa inaczej”. Ile w tym prawdy? Może to po prostu obawa przed zmianami? Przekonajmy się!

artykuły ekspertów | 05.05.2020

Automatyczne planowanie czasu pracy. Część 2: automatyczne planowanie obsady

Automatyczne planowanie czasu pracy prościej można nazwać planowaniem odpowiedniej obsady. Cały proces odbywa się w jednym miejscu, na bazie zapotrzebowania na określoną liczbę pracowników. Zobaczcie, jak to działa.

artykuły ekspertów | 29.04.2020

Automatyczne planowanie czasu pracy. Część 1: planowanie oparte o wzorce

Automatyczne planowanie czasu pracy jest szansą na odciążenie pracowników średniego szczebla odpowiedzialnych za swoje zespoły. Godziny, które do tej pory były przeznaczane na planowanie w tradycyjnej formie, mogą zostać wykorzystane na bieżące działania operacyjne. W gruncie rzeczy przecież zawsze o to chodziło, prawda?

artykuły ekspertów | 24.04.2020

Komunikacja w procesach biznesowych

Efektywna komunikacja to kluczowy element w strategii każdego przedsiębiorstwa. Jeśli jest prowadzona prawidłowo, pozwala m.in. zbudować szeroko rozumianą przewagę konkurencyjną. Dlaczego jeszcze powinniśmy zwracać na nią uwagę?

oferta | 22.04.2020

E-TECZKA – elektroniczna dokumentacja pracownicza

Prowadzenie papierowej dokumentacji pracowniczej wymaga dużego zaangażowania, bywa też kosztowne. Jak temu zaradzić? Z pomocą przychodzi e-teczka, niezależny moduł systemu XPRIMER, który usprawni obsługę akt pracowniczych w każdej firmie.

oferta | 16.04.2020

XPRIMER kontra pandemia i zmiany rynkowe

Zamieszanie na rynku spowodowało, że wiele firm szuka nie tylko nowych dróg dotarcia do klienta, ale też sposobów na efektywne, zdalne zarządzanie swoim przedsiębiorstwem. Jak radzi sobie z tym branża IT? Czy ma na to gotowe rozwiązania?

artykuły ekspertów | 10.04.2020

Harmonogramowanie produkcji a zużycie energii elektrycznej

Czy zastanawialiście się, jak dobre harmonogramowanie produkcji wpływa na koszty jednostkowe zużycia energii elektrycznej? Czy planowanie produkcji w praktyce może obniżyć koszty zużycia energii elektrycznej, gazu czy wody? Przeczytajcie!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji

Zdefiniuj swoje potrzeby - my zajmiemy się resztą.