Poznaj naszą historię

Jeśli chcesz poznać nas lepiej – przeczytaj, co miało wpływ na to, jaką firmą jest obecnie eq system.

1991

Początki działalności

Na południu Polski powstaje firma wdrażająca systemy ERP.

1997

Pierwsze własne rozwiązanie

Widząc potrzeby rynku, tworzymy i wdrażamy nasze pierwsze autorskie oprogramowanie CRM, będące uzupełnieniem oferowanych systemów ERP.

2005

System IT do zarządzania personelem

Ograniczone możliwości systemów ERP skłaniają nas do stworzenia pierwszego systemu do zarządzania HR. Podejmujemy również kluczową decyzję o rozszerzeniu naszej działalności – chcemy wspierać także firmy w optymalizacji procesów produkcyjnych.

2007

Początek współpracy z ASPROVA

Poszerzamy naszą ofertę o oprogramowanie do zaawansowanego planowania i harmonogramowania produkcji ASPROVA APS. Rozbudowujemy nasze kompetencje i sieć partnerów.

2009

Platforma XPRIMER

Tworzymy i rozwijamy kolejne autorskie rozwiązanie - platformę XPRIMER do zarządzania procesami biznesowymi w przedsiębiorstwie. Zdobywamy nowych klientów z branży produkcyjnej, usługowej, handlowej, ochrony zdrowia i edukacji.

2014

Budowa własnej siedziby

Nasz zespół tworzy ponad 100 osób, budujemy własną siedzibę i przeprowadzamy się. W końcu jesteśmy na swoim!

2016

Rozwój platformy XPRIMER

Powstaje nowa wersja autorskiej platformy XPRIMER rozbudowana o moduły MOM (Manufacturing Operations Management). Zdobywamy trzy prestiżowe wyróżnienia – Gazelę Biznesu, Geparda Biznesu oraz po raz czwarty z rzędu nagrodę dla Najlepszego Partnera Biznesowego Asprova Corporation.

2019

Otwarcie oddziału w Skandynawii

W odpowiedzi na rosnące potrzeby naszych klientów z północy Europy, podjęliśmy strategiczną decyzję o otwarciu spółki eq system scandinavia (z siedzibą w Finlandii). Dzięki temu nie tylko wzmocniliśmy naszą obecność na rynkach skandynawskich, ale także gwarantujemy najwyższy poziom obsługi dla naszych Klientów z tej części Europy.

2020

Sztuczna inteligencja w XPRIMER

Rozpoczynamy prace nad projektem badawczo-rozwojowym „SIX - Sztuczna Inteligencja w XPRIMER”, którego celem jest opracowanie innowacyjnego systemu informatycznego, bazującego na mechanizmach uczenia maszynowego oraz sztucznej inteligencji.

2023

Ponad 60 tys. użytkowników XPRIMER

Aplikacja XPRIMER usprawnia pracę już ponad 60 tys. użytkowników w obszarze zarządzania produkcją i HR.

Więcej informacji na temat naszej bieżącej działalności w sekcji Aktualności.