Poszerz zakres swojej oferty i zwiększ obroty Twojej firmy
Zdobywaj nowe kontrakty i nowych klientów
Zapewnij swojej firmie dostęp do najnowszych technologii
Rozwijaj swój biznes z najlepszymi w branży

Stale rozwijamy naszą sieć partnerską, w związku z tym nieustannie poszukujemy do firm współpracy.

Naszym partnerom oferujemy możliwość rozwoju oraz zwiększenia obrotów i zysków dzięki współpracy z wiarygodnym twórcą i dostawcą innowacyjnych rozwiązań informatycznych

Sprawdź, kogo poszukujemy i dlaczego warto z nami współpracować.

Kooperacja technologiczna

Współpracujemy z firmami i organizacjami w zakresie wspólnej produkcji oprogramowania i rozwijania technologii oraz wymiany wiedzy naukowej i wyników prac badawczo-rozwojowych.

Koalicja standardu

Współpracujemy z podmiotami tworzącymi standardy w skali regionalnej, krajowej i międzynarodowej, co wpisuje się w naszą strategię utrzymania najwyższej jakości, zgodności i efektywności.

Sieć odbiorców/dostawców

Współpracujemy z dystrybutorami, pośrednikami i dostawcami, którzy uzupełniają własne produkty i usługi, poszerzając ofertę oraz łącząc zasoby produkcyjne, finansowe i ludzkie.

Cenimy współpracę z firmami o podobnym podejściu – chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem i równie chętnie je poszerzamy.

Obszary współpracy partnerskiej

Partnerstwo handlowe

Wśród naszych partnerów znajdują się zarówno firmy, które inicjują proces handlowy, jak i takie, które na późniejszych etapach samodzielnie go prowadzą.

Partnerstwo wdrożeniowe

Naszymi partnerami wdrożeniowymi są firmy mające kompetencje do samodzielnego przeprowadzenia procesu handlowego, jak i realizacji procesu wdrożenia naszych systemów IT.

Co oferujemy naszym partnerom?

e-teczka

Innowacyjne systemy IT wzbogacające ofertę

Nasza platforma XPRIMER to kompleksowe rozwiązanie do zarządzania procesami w obszarze produkcji i HR, które można dostosować do specyfiki danego przedsiębiorstwa i branży.

eqicon059_color

Atrakcyjne warunki handlowe oraz prowizyjne

Oferujemy konkurencyjne i elastyczne warunki handlowe, dostosowane do specyficznych wymagań i rodzaju partnerstwa, dzięki czemu osiągają większe zyski oraz lepiej zarządzają swoimi kosztami.

Wsparcie merytoryczne podczas projektów

Dzielimy się swoją wiedzą oraz aktywnie wspieramy partnerów podczas realizacji projektów, zapewniając rzetelne doradztwo techniczne i pomagając w rozwiązywaniu ewentualnych problemów.

eqicon043_color

Realizacja projektów badawczo-rozwojowych

Angażujemy się w projekty badawcze i rozwojowe, co pozwala partnerom na dostęp do najnowszych technologii, trendów i innowacji.

eqicon046_color

Wspólne działania marketingowe

Aktywnie działamy w zakresie promowania naszych rozwiązań, udostępniamy materiały marketingowe, prowadzimy kampanie reklamowe i bierzemy udział w branżowych wydarzeniach.

eqicon049_color

Dostęp do rozbudowanej bazy wiedzy

Zapewniamy partnerom dostęp do prezentacji produktowych, dedykowanych szkoleń i warsztatów, aby poszerzyć ich umiejętności techniczne i biznesowe.

Jesteśmy otwarci na innowacje.
Cały czas poszukujemy nowych rozwiązań, które wzbogacą naszą ofertę.

Jeśli chcesz rozpocząć współpracę, skontaktuj się z nami.