Dołącz do drużyny eq system

Jeżeli chcesz pracować w firmie, w której będziesz miał szansę odkryć swój prawdziwy potencjał i robić to, co potrafisz najlepiej mając realny wpływ na kształtowanie swojej ścieżki kariery i otrzymując wsparcie w realizacji każdego wyzwania, jakie zostanie przed Tobą postawione, sprawdź, czy nie czekamy właśnie na Ciebie.

Jesteśmy zgranym i zaangażowanym zespołem, który codziennie uczestniczy w realizacji wielu ekscytujących projektów prowadzonych w kraju i poza jego granicami dzięki współpracy z partnerami z Japonii, Stanów Zjednoczonych, Niemiec czy Włoch. Pracujemy dla największych firm produkcyjnych i wspieramy znane marki, dzięki czemu przyczyniamy się do sukcesów, które odnoszą.

Z roku na rok rośniemy w siłę i poszerzamy swoje struktury. Tempo naszego rozwoju jest efektem zespołowej pracy ponad 130 zdolnych i ambitnych specjalistów z różnych dziedzin. Wierzymy w naszych pracowników i chętnie w nich inwestujemy. Stawiamy przed nimi wyzwania, bo wiemy, że razem będziemy w stanie sprostać każdemu z nich. Wspieramy się, szanujemy i wzajemnie motywujemy, bo mamy świadomość, że jako drużyna gramy do tej samej bramki.

Jeżeli chcesz do nas dołączyć, dowiedz się więcej o procesie rekrutacji w eq system, przeczytaj, dlaczego warto z nami pracować, znajdź ogłoszenie odpowiadające Twoim kwalifikacjom i prześlij nam swoją aplikację na wybrane stanowisko.

Kariera w eq system to wiele możliwości rozwoju w różnych kierunkach.

Dlaczego warto pracować w eq system?

 • ROZWÓJ

  dostęp do wiedzy i kompetencji współpracowników, szkoleń zewnętrznych i możliwość dofinansowania nauki

 • KOMFORT

  praca w nowoczesnym, klimatyzowanym biurze z dostępem do wszystkich niezbędnych do pracy narzędzi

 • ATMOSFERA

  swobodna i koleżeńska atmosfera w ramach przyjaznej kultury organizacyjnej, wsparcie w okresie wdrożenia i po jego zakończeniu

 • SPORT

  dostęp do setek obiektów sportowych i rekreacyjnych z karnetem sportowym Multisport (po okresie próbnym)

 • ZDROWIE

  możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie dla pracowników i prywatnej opieki medycznej (po okresie próbnym)

 • KULTURA

  szansa udziału w najciekawszych wydarzeniach kulturalnych, teatralnych i muzycznych w ramach projektu [eq system w ramach kultury]

 • OPROGRAMOWANIE

  codzienna praca z autorską platformą komunikacyjną Xprimer i udział w jej rozwoju

 • INTEGRACJA

  wycieczki integracyjne, wspólne świętowanie ważnych dla nas momentów i wiele okazji do wspólnego rozwijania swoich prywatnych pasji

 • ELASTYCZNOŚĆ

  elastyczny czas pracy, możliwość wyboru różnych form zatrudnienia i wymiaru czasu pracy

Proces rekrutacji w eq system

01

Selekcja aplikacji

Na początku dokonamy wstępnej oceny zgodności Twojego profilu zawodowego z wymaganiami, które opisaliśmy w ogłoszeniu rekrutacyjnym. Jeżeli Twoja aplikacja okaże się zgodna z naszymi podstawowymi oczekiwaniami, możesz spodziewać się zaproszenia na spotkanie w siedzibie naszej firmy.

02

Rozmowy wstępne

To czas, w którym możemy poznać się znacznie lepiej. Z pewnością będziemy ciekawi szczegółów Twojego zawodowego życiorysu i chętnie dowiemy się, jakie są Twoje oczekiwania wobec nowej pracy. Będziesz mieć również okazję dowiedzieć się więcej o naszej firmie i o stanowisku pracy, na które aplikujesz. Nie bój się zadawać pytań- nasze relacje z pracownikami są oparte na partnerstwie i otwartości, nie mamy nic do ukrycia.

03

Testy predyspozycji oraz zadanie rekrutacyjne

Na tym etapie poprosimy Cię o wykonanie kilku testów, które pomogą nam ocenić poziom umiejętności najważniejszych na danym stanowisku. Zakres i forma zadań różnią się w zależności od działu, do którego aplikujesz. Wobec wszystkich kandydatów stosujemy tę samą procedurę, aby zapewnić równe szanse w procesie rekrutacyjnym.

04

Ustalenie warunków współpracy

Jeżeli wszystkie etapy rekrutacji przebiegną pomyślnie, otrzymasz od nas ofertę i ustalimy ostateczne warunki pracy. Jeśli je zaakceptujesz... z radością powitamy Cię w naszej drużynie. Szanujemy Twój czas, dlatego możesz liczyć, że skontaktujemy się z Tobą także w przypadku decyzji negatywnej.

Aktualnie poszukujemy

Tester systemów

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Konsultant IT

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Badacz UX

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Programista Front-End

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Stażysta/ Praktykant

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Analityk IT

Miejsce stażu: Dąbrowa Górnicza

 • Tester systemów

  Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

 • Konsultant IT

  Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

 • Badacz UX

  Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

 • Programista Front-End

  Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

 • Stażysta/ Praktykant

  Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

 • Analityk IT

  Miejsce stażu: Dąbrowa Górnicza

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Nic straconego!

Jeżeli wśród aktualnych ogłoszeń nie znalazłeś oferty, która odpowiada Twoim oczekiwaniom i kwalifikacjom, nie rezygnuj. Prześlij nam swoje dokumenty aplikacyjne (CV to podstawa), zaproponuj swoje przyszłe stanowisko i opisz krótko, w jakiej roli widzisz się w naszej organizacji.


  Klikając przycisk WYŚLIJ pod formularzem, udostępniasz nam swoje dane osobowe, które będziemy przetwarzać w granicach, na które pozwalają przepisy prawa. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w Polityce prywatności.

  Konsultacja z ekspertem

  Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie pytania.