Współpraca firmy Autopart z eq system

Doskonalenie procesów produkcyjnych w firmie Autopart

Autopart jest polskim producentem akumulatorów z siedzibą w Mielcu. Specjalizuje się w przemysłowej produkcji wysokiej jakości akumulatorów do wszystkich typów pojazdów samochodowych, ciągników i maszyn rolniczych oraz łodzi, czy kamperów. Produkuje rocznie 2,5 mln akumulatorów, które dystrybuuje do ponad 50 krajów całego świata.

Firma Autopart ciągle doskonali swoje procesy zarządzania produkcją, szczególnie pod kątem automatyzacji, robotyzacji, procesów jakości i logistyki. To bardzo istotne w kontekście zachodzących w branży zmian: coraz krótszych serii i terminów czy zwiększonej częstotliwości dostaw.

Mamy przyjemność współpracować z Autopart i dostarczać rozwiązania do automatyzacji przepływu informacji w planowaniu i harmonogramowaniu produkcji. Optymalizacja, synchronizacja przebiegu poszczególnych partii produkcyjnych przy uwzględnieniu dużej liczby parametrów ograniczających proces – to zadanie, które przed nami postawiono. Autopart i EQ System stawiają sobie również za cel osiągnięcie stuprocentowej satysfakcji odbiorców akumulatorów z realizacji całego procesu obsługi zamówień: od terminu potwierdzania, poprzez optymalizację produkcji, aż do terminu realizacji.

Obie strony, jako system informatyczny wspierający realizację powyższych działań i osiągnięcie zakładanych celów, wybrały ASPROVA APS.

Aktualnie prace przebiegają sprawnie i zgodnie z założonym harmonogramem.

Przeczytaj również