System xprimer w polskim oddziale Tikkurila S.A.

Platforma XPRIMER w polskim oddziale Tikkurila Polska S.A.

Tikkurila jest skandynawskim producentem z branży farbiarskiej, wytwarzającym produkty ze starannie dobranych surowców. Dzięki budowanemu od 1862 roku doświadczeniu, firma rozwija najwyższej jakości produkty i usługi, zapewniając klientom jakość, która przetrwa próbę czasu i sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych. Obecnie Tikkurila to około 2700 dedykowanych profesjonalistów tworzących zespoły, które dzielą te same wartości i radość z budowania barwnej przyszłości poprzez ujęte w wizji firmy „powierzchnie, które mają znaczenie”.

Firma posiada 7 zakładów produkcyjnych w 6 krajach, a jej produkty są dostępne na rynkach w ponad 40 krajach. Przychód Tikkurila w 2019 roku wyniósł 583,8 mln EUR. Tikkurila notowana jest na Nasdaq Helsinki (Helsińskiej Giełdzie Papierów Wartościowych).

W polskim oddziale Tikkurila Polska S.A. z siedzibą w Dębicy wdrożyliśmy z powodzeniem rozwiązanie oparte o platformę XPRIMER® zawierające: planowanie, ewidencję (we współpracy z czytnikami RCP) i rozliczanie czasu pracy, wnioski urlopowe oraz procesy obsługi wyjazdów służbowych. Rozwiązanie jest systematycznie rozwijane, pod potrzeby firmy zostały wdrożone elementy „miękkiego” HR – między innymi obsługa szkoleń. Obecnie na etapie testów i uruchamiania jest integracja z systemem korporacyjnym WorkDay.

Wzorując się na wizji Tikkurila dostarczyliśmy i chcemy rozwijać rozwiązanie, „które ma znaczenie” dla organizacji i przyczynia się do jej dalszego rozwoju.

 

 

Przeczytaj również