Współpraca eq system z Dr.Max

Dr.Max Polska należy do międzynarodowego holdingu Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Na rynku polskim brand jest obecny od 2005 r.

W ramach współpracy z Dr.Max, eq system dostarcza zaawansowane narzędzia umożliwiając planowanie czasu pracy dla blisko 4000 pracowników w sieci aptek.

System XPRIMER.HRM zawiera wbudowane procedury kontroli, które służą do sprawdzania, czy planowany czas pracy jest zgodny z przepisami oraz wewnętrznymi regulacjami. Automatyzacja planowania czasu pracy w XPRIMER.HRM przekłada się na lepsze wykorzystanie dostępnych zasobów, ogranicza ryzyko popełnienia błędów oraz pozwala na elastyczne dostosowywanie planów do zmieniających się potrzeb. XPRIMER.HRM zapewnia rejestrowanie zdarzeń w grafikach rzeczywistych. To umożliwia monitorowanie aktywności i przekłada się na większą kontrolę nad czasem pracy i zasobami ludzkimi.

W sieci Dr.Max zostało przeprowadzone również wdrożenie XPRIMER.PAYROLL, umożliwiającego obsługę procesów kadrowo płacowych, obejmujących ewidencjonowanie wymaganych danych kadrowo-płacowych, przygotowanie i naliczenie wynagrodzeń z uwzględnieniem specyficznych potrzeb występujących w aptekach, generowanie rozliczeń ZUS i PDOF oraz tworzenie zestawień sprawozdawczych i statystycznych, a także integrację z zewnętrzną aplikacją finansowo-księgową.

 

Przeczytaj również