eq system najlepszym partnerem Asprova Corporation po raz piąty

Kiedy zostaliśmy partnerem biznesowym Asprova Corporation w 2008 roku nie do końca zdawaliśmy sobie sprawę z tego, co wyniknie z tej współpracy. Systemy klasy APS nie były jeszcze wtedy popularne w Polsce, a nawet znane. Po 10 latach i 5 tytułach dla Najlepszego Partnera Biznesowego (zdobywanych nieprzerwanie od 2012 roku) nie mamy żadnych wątpliwości, że rok 2008 był przełomowym.

Tytuł dla Najlepszego Partnera Biznesowego wiele dla nas znaczy – tym bardziej, że zawsze podkreślamy, że narzędzia nie są rozwiązaniem. Zdobywając go, potwierdzamy, że faktycznie stanowią one rolę drugoplanową. To co umożliwia nam utrzymywanie tego wyróżnienia od 6 lat to przede wszystkim nasze podejście, które jest oparte na współpracy zarówno z naszymi Klientami, jak i ze sobą nawzajem. To różne kompetencje, które pozwalają widzieć niuanse procesów produkcyjnych, a tym samym skutecznie usprawniać obszar zarządzania produkcją w firmach z różnych branż. I właśnie o tym opowiadaliśmy na spotkaniu partnerów Asprova Corporation w Marburgu.

Keiji Fujii (CEO Asprova Corporation) oraz Michał Lach (Prezes Zarządu eq system) podczas spotkania partnerów Asprova Corporation 2018.

W tym miejscu, chcemy podziękować całemu zespołowi eq system za zaangażowanie, bo bez niego nie byłoby ani jednego tytułu dla Najlepszego Partnera Biznesowego oraz Klientom, którzy zaufali naszemu podejściu.

Przeczytaj również