Strauss Cafe – jak usprawnia swoje procesy zarządzania produkcją? [materiał wideo]

Często powtarzamy, że wybierając system IT powinien być to wybór na lata. Nie tylko to powtarzamy, ale również staramy się to uświadamiać naszym klientom, podpowiadać im, w jaki sposób sprawić, żeby te teoretyczne założenia z łatwością realizować w praktyce. Oczywiście nasza rola w pewnym momencie się kończy, a zaczyna praca po stronie klienta. To dbałość o ciągły rozwój, ale również elastyczność samego rozwiązania pozwalają na to, aby system rozwijał się razem z firmą na przestrzeni wielu lat.

Cieszy nas, że większość naszych projektów to projekty z osobami o imponujących kompetencjach, a na ich czele znajduje się firma Strauss Cafe, której działania wspiera system Asprova APS, i to od ponad 9 lat. Naszą współpracę i jej efekty docenił również sam producent oprogramowania – Asprova Corporation i przygotował materiał o Strauss Cafe, w którym bezpośredni użytkownicy systemu opowiadają o korzyściach biznesowych, wynikających z wykorzystywania systemu w swojej codziennej pracy oraz o tym, jak system wpływa na funkcjonowanie całej firmy, a nie tylko „fragmentu” związanego z planowaniem i harmonogramowaniem produkcji.

Strauss Cafe opowiada o tym, jak doskonali swoje procesy produkcyjne:

Jesteśmy niezwykle dumni z naszych klientów i ich efektów! Lubimy słuchać o tym, jak się rozwijają, a przede wszystkim lubimy słuchać, jak klienci sami opowiadają o tym, jak usprawniają swoje procesy. Miło czuć, że jesteśmy częścią ich sukcesu. Strauss Cafe życzymy, żeby nadal tak dynamicznie się rozwijali.


O firmie:

Strauss Cafe jest wiodącym producentem oraz dystrybutorem kawy w Polsce, która funkcjonuje na rynku od 1991 roku. Firma zatrudnia ponad 350 osób, a jej zakład produkcyjny jest uważany za jeden z najnowocześniejszych w Europie. Jest w stanie produkować 25 tysięcy ton kawy rocznie. Firma produkuje kawę dla takich marek, jak m.in. MK Cafe, Pedro’s, Fort czy Mildano.

Przeczytaj również