Cezar Śląskiego Biznesu dla Prezesa Zarządu eq system

Podczas 25 Jubileuszowej Gali Business Center Club Katowice wręczone zostały Cezary Śląskiego Biznesu – wyjątkowe wyróżnienie dla liderów śląskiego biznesu oraz wyraz uznania dla osiągnięć ich firm. W tym roku, w gronie laureatów znalazł się prezes zarządu eq system Michał Lach. Wyróżnienie zostało przyznane m.in. za doskonałe wyniki finansowe naszej firmy, zaangażowanie w działalność społeczną oraz umiejętności menadżerskie Michała Lacha.

 

Nagroda dla Michała Lacha

 

Laureat wyróżnienia podkreśla, że jest to nagroda dla całego zespołu, dla którego najistotniejsze we współpracy z klientami jest rozwiązywanie rzeczywistych problemów. Zależy nam, by kompleksowo usprawniać zarządzanie przedsiębiorstwem, dlatego zawsze najpierw szukamy z klientami odpowiedzi na pytanie „dlaczego”. „Dlaczego” jest znalezieniem celu działania. Gdy ustalimy cel, przechodzimy do „jak” i „czym”. Według eq system to nie narzędzia są rozwiązaniem. Jest nim połączenie kompetencji, wiedzy klienta o swojej firmie i jej specyfice, a następnie odpowiednio dopasowanego i wdrożonego systemu IT. Nasi specjaliści często rzucają wyzwanie zastanemu status quo, razem z klientami przebudowują procesy biznesowe, analizują krok po kroku „dlaczego” dana firma chce usprawnić zarządzanie.

My po prostu wciąż cieszymy się z tego, co robimy – podsumowuje 30 lat eq system Michał Lach. – Nie opadła w nas adrenalina poszukiwaczy nowych rozwiązań. Nie spoczywamy na laurach, tylko wciąż szukamy nowych szczytów – dodaje.

Przeczytaj również