System APS i system MES w firmie Formaster

Formaster i eq system ponownie łączą siły

Formaster Group to firma produkcyjna działająca na polskim rynku już ponad 30 lat. Przedsiębiorstwo jest rozpoznawalne w kraju, jak i za granicą, głównie dzięki produkcji dzbanków, filtrów i podgrzewaczy do wody marki Dafi. Ciągły rozwój technologiczny przedsiębiorstwa i wzrost wolumenu produkowanych wyrobów spowodował, że relacje biznesowe firmy Formaster Group z firmą eq system jeszcze bardziej się zacieśniły.

Po udanych implementacjach w siedzibie w Kielcach, zakończonych automatyzacją procesu sterowania produkcją  z wykorzystaniem harmonogramowania zleceń APS (system APS Asprova) i systemu do nadzoru ich przebiegu MES (XPRIMER.MES), rozpoczęliśmy prace w drugiej siedzibie, w Bilczy, w podobnym zakresie.

Ponadto Formaster, korzystając z naszej wiedzy i wsparcia, digitalizuje również inne obszary biznesowe, takie jak: zarządzanie magazynem – WMS, czy optymalizacja grafików pracowniczych za pomocą XPRIMER.HRM.

W dobie przemysłu 4.0, zarówno nasza organizacja, jak i firma Formaster, stawiają sobie za cel reakcję on-line na zmienne zapotrzebowanie popytu, zwiększenie elastyczności  i stuprocentową skuteczność w osiągnięciu wskaźnika OTIF.

Przeczytaj również