eq system partnerem konferencji „Skuteczny Dział HR w firmie produkcyjnej”

W dniach 12-14 września 2023 r. w Warszawie odbędzie się XI edycja konferencji Skuteczny Dział HR w firmie produkcyjnej”, organizowanej przez GBI Partners. Partnerem tegorocznej edycji jest firma eq system.

Podczas konferencji poruszane będą tematy związane m.in. z budowaniem marki pracodawcy (EB) w fabryce, transparentną komunikacją z pracownikami, tworzeniem skutecznej polityki wynagrodzeń w firmie produkcyjnej, zarządzaniem talentami i demokratyzacją miejsca pracy na produkcji. Nie zabraknie też case study z zarządzania personelem w firmach produkcyjnych omawianych przez HRBP reprezentujących branże przemysłowe.

Wśród prelegentów wystąpi także Błażej Migoń –  ekspert eq system w zakresie rozwiązań dla HR, który opowie o automatyzacji w obszarze HR, czyli o tym, jak umożliwić Zespołowi HR skoncentrowanie się na kwestiach strategicznych.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na to niezwykle ciekawe wydarzenie dedykowane szefom działów HR w firmach produkcyjnych. Więcej informacji na temat konferencji >>> tutaj.

Przeczytaj również