Funkcjonalność wielofirmowości w XPRIMER szansą na uzyskanie realnych oszczędności

Zarządzanie grupą przedsiębiorstw wiąże się z wieloma wyzwaniami, a w szczególności z zaspokojeniem dwóch potrzeb, które mogą wydawać się nie do pogodzenia: koniecznością centralnego efektywnego zarządzania całą grupą oraz zachowania zdolności do indywidualnego zarządzania każdą firmą z osobna.

Rozwiązaniem jest system informatyczny, zapewniający obsługę wielofirmową. W przypadku platformy XPRIMER, funkcjonalność wielofirmowości to całkowicie nowa architektura systemu, która umożliwia obsługę wielu podmiotów działających w ramach grupy, korzystających ze wspólnej infrastruktury IT. Wykorzystanie wielofirmowości w XPRIMER może przełożyć się na uzyskanie oszczędności wynikających z optymalizacji zatrudnienia, standaryzacji procesów i ograniczenia kosztów, a także pozwala poprawić standardy obsługi klienta,.

Jak wygląda w praktyce zarządzanie grupą podmiotów w platformie XPRIMER? Jakie korzyści przynosi zastosowanie systemu wspierającego wielofirmowość? Janusz Latacz – członek zarządu i ekspert eq system przygotował zestawienie kilku przykładów, w których opisuje, gdzie szukać oszczędności w zarządzaniu grupą spółek dzięki wykorzystaniu platformy XPRIMER.

Serdecznie zapraszamy do lektury artykułu w naszym blogu eksperckim >>>>

Przeczytaj również