eq system Dostawcą Technologii Śląskiego Centrum Kompetencji Przemysłu 4.0

Centrum Kompetencji Przemysłu 4.0 zrzesza firmy, które działają na rzecz podnoszenia poziomu zaawansowania technologicznego. Cieszymy się, że w tym zacnym gronie znalazła się i nasza firma, która wspólnie z innymi Partnerami ŚCKP 4.0 będzie wspierać przedsiębiorców we wdrażaniu i stosowaniu technologii 4.0 oraz uczestniczyć w spotkaniach mających na celu promocję i edukację w zakresie nowych technologii.

Na drodze transformacji przemysłowej

Znalezienie się w grupie Partnerów Śląskiego Centrum Kompetencji Przemysłu 4.0 (ŚCKP 4.0) jest dla nas niezwykłym wyróżnieniem, ale też wyzwaniem. Wyróżnieniem, bo to właśnie nasze innowacyjne rozwiązania IT realizujące założenia Industry 4.0 po raz kolejny zostały docenione. Wspólnie ze ŚCKP 4.0 będziemy dążyć do realizacji inicjatyw zmierzających do wdrożenia w przedsiębiorstwach rozwiązań w zakresie zaawansowanych technologii produkcji i systemów informacyjnych, wspierających tym samym konkurencyjność firm. 

Centrum Kompetencji Przemysłu 4.0

Synergia na rzecz rozwoju technologicznego

Jako Partner Śląskiego Centrum Kompetencji Przemysłu 4.0 będziemy czynnie uczestniczyć m.in. w wykładach i szkoleniach dotyczących różnych zagadnień technicznych związanych z digitalizacją i przemysłem 4.0. Dotyczyć one będą głównie:

  • Zbioru danych, analizy danych
  • Internetu Rzeczy
  • Automatyzacji maszyn i urządzeń
  • Przetwarzania w chmurze
  • Zaawansowanych interfejsów człowiek-maszyna
  • Systemów zarządzania przedsiębiorstwem
  • Platformy komunikacji z dostawcami i klientami
  • Cyberbezpieczeństwa
  • Usług mobilnych i urządzeń przenośnych.

Mamy pewność, że nasze bogate doświadczenie w zakresie zaawansowanych technologii produkcji i systemów informatycznych pozwoli polskim przedsiębiorstwom napędzać swoje biznesy w stronę 4.0.

Przeczytaj również

eq system na konferencji „Skuteczny Dział HR w firmie produkcyjnej” 2025

Podobnie jak w latach ubiegłych, eq system dołączył do grona partnerów konferencji „Skuteczny Dział HR w firmie produkcyjnej”, organizowanej przez GBI Partners w dniach 17 – 19 września w Warszawie. Nasz ekspert, Błażej Migoń, weźmie udział w panelu dyskusyjnym poświęconym kluczowym wyzwaniom, przed którymi stoją działy HR – „HR na styku presji i potencjału: jak nie zgubić sensu w cyfryzacji i oczekiwaniach biznesu”.

Czytaj więcej »