Konferencja Dni HR 2026

16 czerwca 2026 r. zespół eq system wziął udział w konferencji Dni HR 2026 organizowanej przez SGP Training & Consulting oraz SGP – Sorting Group Poland Sp. z o.o.
 
Podczas wydarzenia eq system był obecny zarówno w części merytorycznej, jak i networkingowej. Błażej Migoń, Business Development Expert w eq system, wystąpił w panelu dyskusyjnym „Mniej ręcznej pracy, więcej czasu na ludzi – jakie technologie sprawdzą się w HR?”. Rozmowa dotyczyła automatyzacji procesów HR, ograniczania pracy manualnej oraz roli technologii w usprawnianiu codziennej pracy działów personalnych.
Byliśmy również dostępni na stoisku eq system, gdzie uczestnicy mogli porozmawiać z nami o rozwiązaniach wspierających procesy HR, planowanie czasu pracy, automatyzację oraz wykorzystanie danych w zarządzaniu zespołami.
 
Dni HR 2026 były okazją do wymiany doświadczeń z praktykami, liderami i ekspertami HR oraz do rozmów o tym, jak technologia może wspierać bardziej sprawne i świadome zarządzanie organizacją.

Przeczytaj również