APS w szczegółach: Od cięcia do synchronizacji montażu i pakowania

Webinarium na temat wykorzystania systemu do planowania i harmonogramowania produkcji klasy APS przy procesach produkcyjnych, gdzie pojawia się wiele komponentów i różnych procesów ich wytwarzania.

Najważniejsze zagadnienia webinarium:

  • Jak wybrać odpowiedni moment rozpoczęcia procesu produkcyjnego?
  • Jeden element w wielu wyrobach gotowych/paczkach – wybór optymalnej partii produkcyjnej
  • Wielowariantowość procesu produkcyjnego – jak wybrać odpowiedni zasób?
  • Czy modele, reklamacje, elementy po naprawie muszą być utrapieniem produkcji? – jak zarządzać pilnymi zleceniami?
  • Synchronizacja wielu elementów na potrzeby montażu i pakowania.
Prowadzący Prowadzący Michał Żelichowski product manager

Ekspert w znajdowaniu wyjścia z sytuacji bez wyjścia i doskonalenia procesów, których pozornie udoskonalić się już bardziej nie da. Zdanie „To niemożliwe” nie istnieje w jego słowniku, a zarządzanie produkcją nie ma przed nim żadnych (no, prawie żadnych) tajemnic.
W swoim portfolio ma ponad 17 lat doświadczenia, setki wdrożeń i tysiące rozmów o mniej lub bardziej konwencjonalnym podejściu do doskonalenia procesów biznesowych.

Nie lubi rozwiązań „na chwilę” ani tych „raz na zawsze” – uwielbia natomiast te, które rosną razem z firmą. Jego podejście doceniły m.in. takie firmy, jak: Philip Morris, Strauss Cafe, Plastic Omnium, Hortex czy Profim. A jego „kolekcja” nadal rośnie. Absolwent Politechniki Śląskiej, kierunku Informatyka i Ekonometria. W eq system pełni rolę Product Managera od zadań specjalnych.

Konsultacja z ekspertem

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie pytania.