Branża meblarska – 5 wskazówek, jak zarządzać procesem produkcji

Webinar skierowany do dyrektorów i kierowników produkcji w firmach z branży meblarskiej.

Omówimy nieco szerzej problemy, z którymi boryka się branża i podzielimy się wiedzą o rozwiązaniach i dobrych praktykach, które pozwalają spiąć w całość procesy związane z planowaniem produkcji na bazie prognoz popytu, uwzględniające wszystkie ograniczenia i różne scenariusze.

Podczas wydarzenia zdobędziesz wiedzę na temat narzędzi IT, które wspierają:

  • synchronizację procesów wstępnych w stosunku do procesów kompletacyjnych
  • zarządzanie dużą ilością komponentów i wariantów wyrobów gotowych
  • zarządzanie sekwencją kolejności zleceń produkcyjnych i przezbrojeń
  • zarządzanie ubytkami i uszkodzeniami podczas procesu produkcyjnego i transportu („szpital” i re-worki)
  • synchronizację elementów kooperacyjnych we współpracy z dostawcami.

Opowiemy także o przykładach rozwiązań wdrożonych u naszych klientów.

Jeśli nie jesteś w stanie wziąć udziału w wydarzeniu ze względu na termin lub godzinę, i tak zarejestruj się. Zarejestrowanym nieobecnym prześlemy nagranie z wydarzenia.

Nie jesteś pewien, czy to wydarzenie dla Ciebie? Przeczytaj ten artykuł

Prowadzący Prowadzący Mateusz Bireta ekspert, product manager

Absolwent Zarządzania i Inżynierii Produkcji w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Zawodowo, od samego początku, związany z planowaniem i harmonogramowaniem produkcji. Zanim dołączył do zespołu eq, działał m.in. w różnych działach w branży meblarskiej, gdzie był odpowiedzialny za właściwą logistykę zaopatrzeniową, a później za planowanie i harmonogramowanie produkcji. Ma także doświadczenie w planowaniu produkcji w firmie produkującej urządzenia dla przemysłu zbrojeniowego. W każdym z przedsiębiorstw produkcyjnych, w których pracował, planowanie produkcji było „sercem” organizacji.

W eq, jako product manager, rozwija swoją pasję związaną z rozwiązywaniem problemów: koniecznością przeprowadzania analiz, zadawania celnych pytań, łączenia różnych faktów, szukania alternatyw oraz generowania pomysłów, jak realnie usprawniać procesy produkcyjne przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych.

Konsultacja z ekspertem

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie pytania.