17.02.2020

ZASŁAW TSS sp. z o.o. sp.k.

Polski producent m.in. przyczep i naczep drogowych, przyczepek towarowych, przyczep do rolnictwa i pojazdów specjalnych, zatrudniający ponad 300 pracowników. Reorganizacja firmy oraz jej unowocześnienie technologiczne rozpoczęło się w 2015 r. wdrożeniem systemów do zaawansowanego planowania i harmonogramowania produkcji (Aprova APS) oraz jej monitorowania i ewidencji (Opera MES). Firma korzysta również z dwóch modułów XPRIMER-a: .TCW i .ECM.

Przeczytaj referencje ZASŁAW TSS sp. z o.o. sp.k. 

27.09.2020

Bombardier

04.08.2020

Froneri Polska

Froneri od 2016 roku działa jako firma lodowa  założona jako joint-venture przez Nestle oraz Grupę R&R Ice Cream. Działa w ponad 20 krajach i zatrudnia ponad 10 000 pracowników na całym świecie. Wdrożenie w polskiej siedzibie dotyczyło systemu XPRIMER, odpowiedzialnego za zarządzanie zasobami ludzkimi. 

04.08.2020

Borimex

Firma Borimex od 1947 roku świadczy usługi produkcyjne na rzecz podmiotów z takich branż jak m.in.: energetyka, transport szynowy, przemysł wydobywczy gazu i ropy, ciężki przemysł maszynowy, transport ciężarowy i autobusowy, maszyny rolnicze i budowlane.  Implementacja dotyczyła systemu APS Asprova, który umożliwia zaawansowane planowanie i harmonogramowanie produkcji. 

Konsultacja z ekspertem

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie pytania.