Amhil Europa jest wiodącym producentem kubków oraz wieczek istniejącym na rynku od 2003 roku. Firma zlokalizowana jest w Strefie Ekonomicznej Żarnowiec i wchodzi w skład Wentworth’s Plastics Packaging Group. Proces produkcyjny w firmie Amhil Europa to głównie produkcja ciągła (inline) wieczek polistyrenowych oraz wieczek i kubków typu PET o dowolnych grubościach i średnicach.

Amhil Europa odpowiada za każdy etap prac – przygotowanie wstępnej koncepcji, przygotowanie projektów technicznych, wybór narzędzi aż po finalną produkcję.Wyroby, które powstają z polistyrenów charakteryzuje wysoka wytrzymałość na ciepło, szeroka gama kolorystyczna oraz możliwość nadrukowania na nich dowolnych szczegółów.

Przeczytaj case study

Wybrany system:
Asprova APS, DCIx

Rok wdrożenia:
2016

Obszary:
planowanie, harmonogramowanie produkcji

Roczna wielkość produkcji:
1 063 mln

Wybrany system:
Asprova APS, DCIx

Rok wdrożenia:
2016

Obszary:
planowanie, harmonogramowanie produkcji

Roczna wielkość produkcji:
1 063 mln

Bardzo precyzyjne odzwierciedlenie rzeczywistego planu produkcji przez specjalistów eq system i uporządkowanie wszystkich procesów produkcyjnych przez nas sprawiło, że nie musimy inwestować w kolejne rozwiązania typu MES. Mamy perfekcyjny plan, uporządkowane działania i ich sprawną realizację. Czego chcieć więcej?

Sebastian Majda, Production Planner

 • Cel

  Skrócenie czasu inwentaryzacji.

  Efekt

  Skrócenie czasu inwentaryzacji o 68%.

 • Cel

  Automatyzacja dystrybucji planów produkcyjnych.

  Efekt

  Skrócenie czasu przygotowania tygodniowego zapotrzebowania o 50%.

 • Cel

  Standaryzacja wszystkich procesów produkcyjnych.

  Efekt

  Zmniejszenie liczby etykiet logistycznych o 96,5%.

Konsultacja z ekspertem

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie pytania.