03.08.2020

Amhil Europa

Amhil Europa jest wiodącym producentem kubków oraz wieczek istniejącym na rynku od 2003 roku. Firma zlokalizowana jest w Strefie Ekonomicznej Żarnowiec i wchodzi w skład Wentworth’s Plastics Packaging Group. Proces produkcyjny w firmie Amhil Europa to głównie produkcja ciągła (inline) wieczek polistyrenowych oraz wieczek i kubków typu PET o dowolnych grubościach i średnicach.

Amhil Europa odpowiada za każdy etap prac – przygotowanie wstępnej koncepcji, przygotowanie projektów technicznych, wybór narzędzi aż po finalną produkcję. Wyroby, które powstają z polistyrenów charakteryzuje wysoka wytrzymałość na ciepło, szeroka gama kolorystyczna oraz możliwość nadrukowania na nich dowolnych szczegółów.

04.08.2020

Froneri Polska

Froneri od 2016 roku działa jako firma lodowa  założona jako joint-venture przez Nestle oraz Grupę R&R Ice Cream. Działa w ponad 20 krajach i zatrudnia ponad 10 000 pracowników na całym świecie. Wdrożenie w polskiej siedzibie dotyczyło systemu XPRIMER, odpowiedzialnego za zarządzanie zasobami ludzkimi. 

04.08.2020

Borimex

Firma Borimex od 1947 roku świadczy usługi produkcyjne na rzecz podmiotów z takich branż jak m.in.: energetyka, transport szynowy, przemysł wydobywczy gazu i ropy, ciężki przemysł maszynowy, transport ciężarowy i autobusowy, maszyny rolnicze i budowlane.  Implementacja dotyczyła systemu APS Asprova, który umożliwia zaawansowane planowanie i harmonogramowanie produkcji. 

06.07.2020

SSC Sp. z o.o.

SSC to firma, której specyfika opiera się na znacznej ilości indywidualnych zamówień produkcyjnych. W celu precyzyjnego planowania produkcji i realizowania na czas wszystkim zamówień, wdrożony został system Asprova APS oraz Opera MES. Dzięki temu produkcja została zoptymalizowana, a technologiczne cele i założenia firmy – zrealizowane.

Konsultacja z ekspertem

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie pytania.