Zakład Farmaceutyczny AMARA

Zakład Farmaceutyczny AMARA jest pionierem w sektorze polskiego przemysłu farmaceutycznego. W swojej ofercie posiada zarówno produkty, bez których nie może obejść się żadna apteczka – jak woda utleniona, spirytus salicylowy czy syrop prawoślazowy, jak i nowoczesne preparaty takich marek jak Rinozine, Amaderm, Laktomag, Beta Karoten, Ibured, Cynkokrem. Firma eq system została wybrana do wdrożenia zintegrowanego systemu ERP i CRM/BPM

Branża:

farmaceutyczna

Obszar:

zarządzanie przedsiębiorstwem

Wybrany system:

Simple ERP, CRM i BPM

Zatrudnienie:

> 280

Cele wdrożeniowe

Wsparcie zarządzania firmą produkcyjną w branży farmaceutycznej zgodne z praktykami GMP.

Wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów.

Efekty współpracy

Wsparcie zarządzania partią i serią, rejestracja miejsca składowania na magazynie.

Możliwość precyzyjnej kalkulacji technicznych kosztów wytworzenia.

W ramach modułu BPM rejestracja badań laboratoryjnych wyrobów, obsługa procedur kontroli jakościowej surowców, rejestry sprzedaży i wydań, obsługa procedury reklamacyjnej.

Wprowadzenie osobistej odpowiedzialności za koszty, także wśród pracowników produkcyjnych dzięki elektronicznemu obiegowi dokumentów.

Paweł Staniewski

Dyrektor Finansowy

Konsultanci często wychodzili naprzeciw naszym oczekiwaniom, podpowiadali czy proponowali konkretne rozwiązania, dla których zidentyfikowali podczas wdrożenia potencjał poprawy. Można podkreślić elastyczne podejście kierownika projektu do zarządzania zmianą, elastycznego dostosowywania się do zmieniających się okoliczności i rozsądnego gospodarowania budżetem godzin.