logo-kariera

wróć do www.eqsystem.pl

Proces rekrutacyjny w eq system - najczęściej zadawane pytania

Chcesz aplikować do eq system i zastanawiasz się, jak wygląda proces rekrutacyjny? Aby rozwiać Twoje wątpliwości, postanowiliśmy zamieścić na naszym blogu odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez kandydatów. Odpowiedzi udzielił Łukasz Zaborowski – HR Manager w eq system.

 

Jak wygląda proces rekrutacyjny w eq system?

Dbamy o to, by proces rekrutacji w eq system był przyjazny oraz o to, by każdy z aplikujących kandydatów otrzymał od nas informację zwrotną. Po otrzymaniu aplikacji bardzo szczegółowo analizujemy wszystkie przesłane dokumenty. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami i umawiamy się na spotkanie online, podczas którego weryfikujemy kompetencje kandydata oraz jego motywację do pracy. Z chęcią odpowiemy też na wszelkie pytania związane z ofertą. Wybranych kandydatów poprosimy o wykonanie testów.

 

Jak wyglądają testy?

Odbywają się one online oraz w siedzibie naszej firmy i ze względu na różnorodność stanowisk, które oferujemy, mogą się one od siebie różnić. W ramach zadań praktycznych sprawdzamy zdolność analitycznego myślenia oraz weryfikujemy umiejętności techniczne. Przykładowo, na stanowiskach programistycznych badamy znajomość języków programowania, a w przypadku analityków jest to zadanie typu case study.

 

Czy mogę spodziewać się informacji zwrotnej, jeżeli się nie zakwalifikuję?

Bez względu na to, na jakim etapie zakończysz swój udział w naszym procesie rekrutacji, otrzymasz od nas informację o naszej decyzji. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo.

 

Co dalej, jeżeli prawidłowo wykonam testy/zadanie rekrutacyjne?

Po pozytywnym zakończeniu tego etapu kandydat zapraszany jest na spotkanie z potencjalnym przełożonym, który przedstawi szczegółowo zadania i obowiązki na danym stanowisku oraz własne oczekiwania względem kandydatów. Będzie chciał dowiedzieć się czegoś więcej o Twoich doświadczeniach zawodowych i posiadanych umiejętnościach praktycznych. Jeżeli kandydat zyska aprobatę przełożonego, w następnej kolejności odbywa się najczęściej jeszcze spotkanie z członkiem zarządu eq system.

 

Kiedy dowiem się, na jakie warunki pracy mogę liczyć?

Jeżeli wszystkie etapy rekrutacji przebiegną pomyślnie, otrzymasz od nas ofertę i ustalimy ostateczne warunki pracy. Jeśli je zaakceptujesz, z radością powitamy Cię w naszej drużynie!

 

Czy są oferty dla studentów?

Dla studentów przygotowaliśmy program stażowy. Aktualnie prowadzimy rekrutacje na staże testerskie, programistyczne i wdrożeniowe. Nasi stażyści aktywnie uczestniczą w prowadzonych przez nas projektach. Otrzymują również dedykowanego opiekuna, który służy im wsparciem w zdobywaniu pierwszych doświadczeń zawodowych.

Czy firma oferuje jakieś benefity swoim pracownikom?

Oczywiście! Naszym pracownikom, którzy z sukcesem zakończą okres próbny, oferujemy możliwość dołączenia do programu Multisport, umożliwiającego korzystanie z setek obiektów sportowych i rekreacyjnych. Pracownik ma również możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie i prywatnej opieki medycznej. Zapewniamy też zajęcia z języka angielskiego w formie konwersacji z native speakerami, szkolenia wewnętrzne i dofinansowanie do nauki.

 

Czy można pracować zdalnie?

W zależności od stanowiska i obowiązków z nim związanych, istnieje możliwość podjęcia pracy w trybie stacjonarnym, zdalnym lub hybrydowym.

 

Sprawdź nasze najnowsze oferty i znajdź wymarzoną pracę: www.eqsystem.pl/kariera.

Dołącz do naszego zespołu

Ponad 30 lat doświadczenia w branży IT

Ponad 220 pracowników

Współpraca ze znanymi markami

Możliwość samorealizacji i liczne benefity

Komfortowe i elastyczne warunki pracy

 

eq system sp. z o.o.
ul. św. Antoniego 50
41-303 Dąbrowa Górnicza

NIP 629 22 63 139
KRS 0000175772
REGON 278119464

Copyright © 2021 by eq system. All Rights Reserved.