Aktualności

nowe projekty | 17.04.2019

Drugi numer eqriera już w obiegu!

Eqrier to nasz wewnętrzny magazyn pełen ciekawych artykułów dotyczących zarówno naszej firmy, jak i życia prywatnego pracowników. Ma służyć przede wszystkim integracji oraz przepływowi istotnych informacji. Sprawdźcie o czym pisaliśmy w 2 numerze!

referencje | 28.03.2019

Mostva – branża logistyczna stawia na rozwiązanie XPRIMER

Skrócenie czasu obiegu dokumentów o 20%, zmniejszenie zapytań kierowanych do działu księgowości o 10%, zmniejszenie ilości papierowych dokumentów o 20% - to tylko niektóre korzyści, które osiągnęła firma Mostva dzięki współpracy ze specjalistami eq system i wdrożonemu oraz dopasowanemu przez nich rozwiązaniu XPRIMER.ECM.

nowe projekty | 26.03.2019

Asprova APS w firmie Pacyga – najszybsza odpowiedź na aktualne cele biznesowe

Firma Pacyga jest wiodącym producentem mebli dziecięcych, która stawia na innowacyjne rozwiązania technologiczne zapewniające bezpieczeństwo dzieci i zadowolenie rodziców. Posiada ok. 15 tysięcy m² budynków produkcyjnych, w których zatrudnionych jest ok. 300 pracowników. Poszukiwanie nowego systemu było spowodowane chęcią rozwoju oferty, a co za tym idzie zmianami w procesie produkcji. Nowe rozwiązanie ma za zadanie przybliżyć firmę do poszerzenia asortymentu, jednocześnie nie oddalając jej od terminowej realizacji zamówień.

konferencje i seminaria | 20.03.2019

Zmiany motywem przewodnim tegorocznej Areny Produkcji

Kierunek: Transformacja – pod takim hasłem przewodnim odbyła się szósta edycja konferencji Arena Produkcji, która rokrocznie przyciąga do Wrocławia coraz większą rzeszę menedżerów i ekspertów z branży produkcyjnej. eq system już po raz piąty wzięło udział w tym wydarzeniu. Dlaczego?

szkolenia i webinaria | 22.02.2019

Kolejna edycja darmowych webinariów – zdobądź wiedzę bez wychodzenia z biura!

Nasi eksperci przygotowali kolejny cykl darmowych webinariów z zakresu zarządzania produkcją oraz prognozowania. Każde ze spotkań potrwa około godziny i pozwoli odświeżyć teoretyczne aspekty związane z tymi obszarami. Dodatkowo umożliwi poznanie wyspecjalizowanych systemów IT, które wspierają skuteczną realizacje wyzwań stawianych przed firmami z różnych branż w zakresie planowania i ewidencji produkcji oraz prognozowania. Webinaria odbędą się 27 lutego.

nagrody i wyróżnienia | 19.02.2019

Cztery wyróżnienia dla eq system technology

Instytut Europejskiego Biznesu już od 13 lat analizuje wyniki finansowe polskich przedsiębiorstw i banków, klasyfikując na ich podstawie najdynamiczniej i najefektywniej rozwijające się firmy w Polsce. eq system technology trafiło do zaszczytnego grona laureatów i zdobyło wyróżnienia w aż czterech rankingach!

referencje | 28.01.2019

Metrix Metal poleca eq system oraz system Asprova APS

Wiele firm nadal uważa swoje procesy za zbyt skomplikowane, żeby można je było precyzyjnie odzwierciedlić w systemie informatycznym. Nadal opierają swoje działania na doświadczeniu swoich ekspertów oraz MS Excel. Nadal nie wykorzystują w pełni swojego potencjału. Wśród takich przedsiębiorstw znajdowała się również firma Metrix Metal. Obecnie jednak wspiera swoje działania systemem Asprova APS. Przeczytaj case study firmy i sam oceń efekty naszej współpracy.

nowe projekty | 14.01.2019

Dynamiczny rozwój wymaga równie dynamicznych rozwiązań – GIPO stawia na eq system

Firma GIPO projektuje i produkuje maszyny pozwalające zoptymalizować procesy produkcyjne w firmach z różnych branż – eq system tworzy i wdraża rozwiązania, które wyciągają potencjał z wprowadzanych usprawnień technologicznych. Spotkanie tych dwóch firm nie mogło zakończyć się inaczej niż rozpoczęciem współpracy.

oferta | 03.12.2018

System XPRIMER – nowe funkcjonalności na miarę nowych potrzeb

Mamy świadomość tego, że rozwój technologiczny jest nieodzownym element naszych czasów i branży IT. Otaczająca nas rzeczywistość i dostarczane rozwiązania zmieniają się bardzo dynamicznie, dlatego nasz dział programistyczny stale czuwa nad ulepszaniem i udoskonalaniem autorskiego oprogramowania.

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji

Zdefiniuj swoje potrzeby - my zajmiemy się resztą.