Aktualności

| 05.07.2021

Employee Experience – zbuduj pozytywne doświadczenia pracownika

Employee Experience ma istotny wpływ na zaangażowanie pracowników podczas wykonywania ich obowiązków. Potwierdzają to przykłady wielu polskich firm, z którymi współpracowaliśmy przy okazji wdrożenia platformy WFM, jaką jest XPRIMER 

| 15.06.2021

Wzorowa pielęgnacja w firmie Torf Corporation

Potrzeba uporządkowania i usprawnienia procesów produkcyjnych w firmie Torf Corporation zaowocowała współpracą z ekspertami eq system oraz wdrożeniem systemu APS Asprova i wymianą systemu MES. Właśnie ten projekt był tematem ostatniego webinaru.

| 11.06.2021

Plas.co.tech – precyzyjne zarządzanie produkcją z systemem MES

Plas.co.tech Poland to czołowy dostawca elementów dla branży automotive w Polsce. We współpracy z eq system w firmie został wdrożony system MES wraz z funkcjonalnością traceability.

| 08.06.2021

Zaplanuj ślad węglowy

Czy wiesz, jak duży jest ślad węglowy związany z produkcją i łańcuchem dostaw Twojej firmy oraz co się na niego składa? Przeczytaj, jak poprzez poprawne planowanie wyeliminować ten problem.

| 02.06.2021

Czy automatyzacja to pielęgnacja?

Współpraca z firmą Torf, pokazała, że w organizacji można zautomatyzować i zoptymalizować niemal wszystkie procesy. Przed nami webinar, na którym opowiemy o projekcie, którego celem była odpowiednia i dopasowana do potrzeb pielęgnacja biznesu.  Zapraszamy! 

| 25.05.2021

Mafia nadgodzinowa rozpracowana

O tym, jak radzić sobie z problemem nadużyć godzinowych w przedsiębiorstwie rozmawialiśmy na naszym czwartkowym webinarze. Jaki będzie temat następnego spotkania? Przeczytajcie!

| 19.04.2021

Zapraszamy na webinar! Proces produkcji w branży meblarskiej – jak nim zarządzać?

Polska meblami stoi. Przedsiębiorstw z tej branży na rodzimym gruncie nie brakuje i choć każde ma własną specyfikę działania, większość z nich mierzy się na co dzień z podobnymi wyzwaniami. Rynek wymaga coraz krótszego czasu produkcji, małych serii produkcyjnych, szerszych możliwości konfiguracyjnych mebli i, przede wszystkim, dotrzymania terminowości potwierdzonych zamówień. Brzmi znajomo? Tak, my też doskonale znamy te realia.

| 16.04.2021

Izby: wejść czy nie wejść?

Eksperci eq system nie są jak koty, które siadają w progu i wahają się, czy wejść do pokoju, czy nie. Albo może jednak wejść. Albo…? Kiedy pojawia się opcja współpracy z takim partnerem jak Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa, nie mamy wątpliwości, że warto się w nią zaangażować.

| 19.03.2021

Sohbi Craft Poland rozwija się z systemem APS Asprova

Japońska technologia produkcji spotkała się z japońską technologią informatyczną, wspierającą zarządzanie produkcji. W Sohbi Craft Poland został wdrożony system APS Asprova.

Konsultacja z ekspertem

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie pytania.