| 25.05.2021

Mafia nadgodzinowa rozpracowana

Mafia? To z tego filmu, w którym grał Marlon Brando? – zapyta wielu polskich przedsiębiorców. Tych, którzy wyraźnie nie są świadomie powszechności problemu nieuczciwego generowania nadgodzin w organizacjach. Brak wiedzy w zakresie działania mafii nadgodzinowej ma właściwie tylko jedną zaletę, według zasady, że im mniej wiesz, tym lepiej śpisz – właściciele firm nie wiedzą, ile tysięcy, a nawet milionów tracą rocznie przez taki proceder.  

Webinar Jak walczyć z mafią nadgodzinową?, który odbył się 20 maja br., był dla nas okazją, by porozmawiać z dyrektorami, kierownikami i pracownikami HR o tym, jak radzić sobie z problemem nadużyć godzinowych w przedsiębiorstwie. Liczne pytania od uczestników tylko utwierdziły nas w przekonaniu, że dobrze zdiagnozowaliśmy potrzeby edukacyjne branży HR.  

Już po zakończeniu webinaru przyszło Ci do głowy pytanie, które chciałbyś zadać? Napisz na LinkedIn do naszego eksperta w celu umówienia się na indywidualną konsultację. 

Nie miałeś okazji uczestniczyć w spotkaniu o mafiiNapisz do nas na marketing@eqsystem.pl – będziemy Cię informować o podobnych wydarzeniach.  

Czy nasz kolejny webinar, tym razem dla branży produkcyjnej, powtórzy sukces spotkania o mafii nadgodzinowej? O tym, jak ważne jest dopilnowanie procesów w przedsiębiorstwie oraz pielęgnacja swojego biznesu na przykładzie firmy Torf opowie 10 czerwca o 10.00 Artur Głodek.  

Zapisz się na ten webinar i posłuchaj jego rozmowy z przedstawicielką firmy Torf : https://bit.ly/3yxlABD

Konsultacja z ekspertem

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie pytania.