SIPH i eq system - webinaria

Izby: wejść czy nie wejść?

Eksperci eq system nie są jak koty, które siadają w progu i wahają się, czy wejść do pokoju, czy nie. Albo może jednak wejść. Albo…? Kiedy pojawia się opcja współpracy z takim partnerem jak Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa, nie mamy wątpliwości, że warto się w nią zaangażować. Nasza działalność w kwietniu jest tego najlepszym dowodem.

Michał Żelichowski, ekspert eq system z doświadczeniem, za które mógłby już otrzymać dowód na pełnoletniość, przy współpracy z SIPH poprowadził 2 webinary. Pierwsze spotkanie, 7 kwietnia, dotyczyło tego, jak przygotować się do digitalizacji w firmie produkcyjnej. Tydzień później przyszła pora na bardziej szczegółowe informacje tj. porównanie systemów ERP, APS i MES.

Chcesz współtworzyć z nami podobne wydarzenia? Napisz do nas na marketing@eqsystem.pl, byśmy mogli omówić dalsze kroki.

Równolegle ze spotkaniami w SIPH odbywały się nasze własne webinary, na których przekazywaliśmy naszą wiedzę m.in. w zakresie zarządzania procesem produkcji w branży spożywczej oraz meblarskiej. Na nich nie kończymy, bo wiemy, że kolejne branże już czekają w kolejce, by usprawnić w nich procesy i wesprzeć w wyzwaniach, które znają tylko ich przedstawiciele.

Ominęły Cię interesujące Cię webinary? E-mail na adres marketing@eqsystem.pl  z prośbą o ich nagrania będzie najlepszym rozwiązaniem.

Pracowity kwiecień zamykamy obietnicą równie pracowitego maja – zapraszamy do śledzenia aktualności na naszej stronie internetowej oraz aktywności w mediach społecznościowych.

Chcesz aktywnie uczestniczyć w projektowaniu kolejnych tematów? A może masz pomysł na temat następnego odcinka podcastu Produkcja w roli głównej ? Skontaktuj się nami i przekaż nam swoje sugestie.

Przeczytaj również

W ramach projektu „My Cyfrowi” organizowanego przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną oraz Klaster Silesia Automotive & Advanced

System ERP i system APS Asprova

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Klaster Silesia Automotive & Advanced Manufacturing oraz firma eq system zapraszają na cykl

Platforma WFM w Suez Polska

Zadowolony pracownik to lojalny pracownik. Aż 70% ankietowanych, których opinie uwzględnił w swoim raporcie z 2020 roku Harvard Business Review Analytic  Services,