| 23.01.2019

INCOBEX poleca eq system oraz system Asprova APS

Eliminacja planowania ręcznego, optymalizacja liczby przezbrojeń oraz minimalizacja stanów magazynowych – to tylko niektóre z korzyści, wynikających ze współpracy firm – Incobex oraz eq system.

Realizację wspólnego projektu poprzedziła analiza sytuacji wyjściowej oraz przygotowanie strategii usprawnień, dokładne określenie miejsc, w których wprowadzenie zmian przyniesie najlepsze efekty na funkcjonowanie całej firmy, a nie tylko obszaru związanego z zarządzaniem produkcją.

Wgłębienie się w najdrobniejsze szczegóły procesu produkcyjnego oraz wymiana doświadczeń pomiędzy ekspertami zarówno z eq system, jak i Incobex pozwoliły na osiągnięcie wielu korzyści, a tym samym uzyskanie rekomendacji zarówno dla naszych specjalistów, jak i zaproponowanego, dopasowanego do indywidualnych potrzeb firmy i wdrożonego przez nich rozwiązania Asprova APS.

Całe case-study dostępne jest TUTAJ >>

Przed wdrożeniem systemu Asprova APS wiele danych było przez nas analizowanych ręcznie w programie MS Excel. Były to działania czasochłonne, często nie tak dokładne, jakbyśmy tego oczekiwali i niestety narażone na błędy.

Aktualnie wszystko zostało usystematyzowane i znacząco usprawniło nie tylko komfort naszej pracy, ale również jej efektywność.

Asprova APS umożliwiła skuteczną realizację naszych dwóch głównych celów – optymalizacji liczby przezbrojeń oraz minimalizacji stanów magazynowych. Chcieliśmy mieć również możliwość decydowania o momencie przezbrojeń. System Asprova APS okazał się nieocenionym wsparciem w tych kwestiach.

Z czystym sumieniem polecam zarówno samo oprogramowanie Asprova APS, jak i współpracę z firmą eq system. Jej specjaliści nie narzucają rozwiązań, lecz proponują takie, które dokładnie odzwierciedlają potrzeby biznesowe danej firmy.

Marcin Lener
Pełnomocnik Zarządu w firmie Incobex Sp. z o.o.

Jakie cele biznesowe postawiła przed naszymi specjalistami firma Incobex? W jaki sposób je zrealizowaliśmy? Które z wprowadzonych zmian przyniosły najlepsze rezultaty? Zachęcamy do przeczytania case-study w całości >>


Incobex Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 1990 r. Jest firmą, która specjalizuje się w prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych oraz produkcji obudów termoutwardzalnych. W swoich działaniach największy nacisk kładzie na wysoką jakość wyrobów oraz zadowolenie klientów. Jest firmą, która stawia na innowacyjne rozwiązania i ciągły rozwój.

Konsultacja z ekspertem

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie pytania.