Aktualności

| 28.03.2019

Mostva – branża logistyczna stawia na rozwiązanie XPRIMER

Skrócenie czasu obiegu dokumentów o 20%, zmniejszenie zapytań kierowanych do działu księgowości o 10%, zmniejszenie liczby papierowych dokumentów o 20% – sprawdź, jakie jeszcze korzyści osiągnęła firma Mostva, dzięki współpracy ze specjalistami eq system i wdrożeniu systemu XPRIMER.ECM!

| 26.03.2019

Asprova APS w firmie Pacyga – najszybsza odpowiedź na aktualne cele biznesowe

Firma Pacyga jest wiodącym producentem mebli dziecięcych, która stawia na innowacyjne rozwiązania technologiczne, zapewniające bezpieczeństwo dzieci i zadowolenie rodziców. Potrzeba wdrożenia nowego systemu do zarządzania była spowodowana chęcią rozwoju oferty, a co za tym idzie, zmianami w procesie produkcji. Wybór padł na system ASPROVA APS.

| 20.03.2019

Zmiany motywem przewodnim tegorocznej Areny Produkcji

Kierunek: Transformacja. Pod takim hasłem odbyła się 6. edycja konferencji Arena Produkcji, która rokrocznie przyciąga do Wrocławia coraz większą rzeszę menedżerów i ekspertów z branży produkcyjnej. eq system już po raz piąty wzięło udział w tym wydarzeniu. Dlaczego?

| 19.02.2019

Cztery wyróżnienia dla eq system technology

Instytut Europejskiego Biznesu już od 13 lat analizuje wyniki finansowe polskich przedsiębiorstw i banków, klasyfikując na ich podstawie najdynamiczniej i najefektywniej rozwijające się firmy w Polsce. eq system technology trafiło do zaszczytnego grona laureatów i zdobyło wyróżnienia w aż czterech rankingach!

| 28.01.2019

Metrix Metal poleca eq system oraz system Asprova APS

Do tej pory firma Metrix Metal uważała swoje procesy za zbyt skomplikowane, by można je było odzwierciedlić w systemie informatycznym. Opierała swoje działania na doświadczeniu ekspertów oraz MS Excel. Teraz z powodzeniem wspiera swoje działania systemem Asprova APS. Przeczytaj case study firmy i sam oceń efekty!

| 23.01.2019

INCOBEX poleca eq system oraz system Asprova APS

Eliminacja planowania ręcznego, optymalizacja liczby przezbrojeń oraz minimalizacja stanów magazynowych – to tylko niektóre z korzyści, wynikających ze współpracy firm - Incobex oraz eq system.

| 14.01.2019

Dynamiczny rozwój wymaga równie dynamicznych rozwiązań – GIPO stawia na eq system

Firma GIPO projektuje i produkuje maszyny pozwalające zoptymalizować procesy produkcyjne w firmach z różnych branż – eq system tworzy i wdraża rozwiązania, które wyciągają potencjał z wprowadzanych usprawnień technologicznych. To musiało się skończyć współpracą!

| 30.11.2018

eq system z wyróżnieniem w konkursie o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego

Wszyscy bardzo dobrze wiemy, że nagrody cieszą. Kiedy jednak są one związane z innowacjami – cieszą nas podwójnie. Tym razem eq system zostało uhonorowane wyróżnieniem w kategorii „średnie przedsiębiorstwo”, w konkursie o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego.

| 27.11.2018

eq system podczas Manufacturing Summit 2018 – Industry 4.0 nie istnieje?

Za nami kolejna ważna konferencja – Manufacturing Summit 2018 we Wrocławiu. Podczas niej padło wiele ciekawych wniosków, toczyły się inspirujące dyskusje i rozmowy na tematy związane z usprawnieniami procesów produkcyjnych i koncepcją Industry 4.0.

Konsultacja z ekspertem

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie pytania.