Aktualności

| 06.06.2019

eq system w roli eksperta podczas Dnia Innowatora na Akademii WSB

Dzień Innowatora odbywający się na Akademii WSB to wydarzenie, którego byliśmy partnerem i uczestnikiem, występującym jako ekspert. W tej roli odnalazł się jeden z naszych członków zarządu – Krzysztof Orlicz – Dyrektor Działu Badań i Rozwoju. Podczas wydarzenia otrzymaliśmy także Certyfikat Członka Honorowego Klubu Innowatora.

| 05.06.2019

HUF Polska – uzupełnia ograniczenia systemu ERP

HUF Polska uzupełnia ograniczenia systemu ERP. Dlaczego to robi? Jakie korzyści przyniesie firmie wdrożenie bardziej wyspecjalizowanego systemu do zarządzania produkcją? Przeczytaj już teraz!

| 30.05.2019

Raźniej w duecie czyli Asprova APS i Opera MES w firmie produkcyjnej SSC

Zakończyliśmy kolejny projekt wdrożeniowy! Tym razem firma SSC z Mielca zdecydowała się na oprogramowanie Asprova APS i Opera MES. A wszystko w celu precyzyjnego planowania, harmonogramowania i monitorowania produkcji. Dzięki temu uzyskała założone sobie cele biznesowe. Przeczytajcie, jak to się stało!

| 29.05.2019

Sensowne połączenie w firmie Profim – na czym polega i co daje?

Wzrost dziennej produkcji o 55%, zwiększenie obrotów firmy o 23%, zmniejszenie odstępstw od terminowości o 8% – jakie jeszcze efekty osiągnęła firma Profim? Przeczytaj już teraz!

| 17.04.2019

Drugi numer eqriera już w obiegu!

Eqrier to nasz wewnętrzny magazyn pełen ciekawych artykułów dotyczących zarówno naszej firmy, jak i życia prywatnego pracowników. Ma służyć przede wszystkim integracji oraz przepływowi istotnych informacji. Sprawdźcie, o czym pisaliśmy w drugim numerze!

| 28.03.2019

Mostva – branża logistyczna stawia na rozwiązanie XPRIMER

Skrócenie czasu obiegu dokumentów o 20%, zmniejszenie zapytań kierowanych do działu księgowości o 10%, zmniejszenie liczby papierowych dokumentów o 20% – sprawdź, jakie jeszcze korzyści osiągnęła firma Mostva, dzięki współpracy ze specjalistami eq system i wdrożeniu systemu XPRIMER.ECM!

| 26.03.2019

Asprova APS w firmie Pacyga – najszybsza odpowiedź na aktualne cele biznesowe

Firma Pacyga jest wiodącym producentem mebli dziecięcych, która stawia na innowacyjne rozwiązania technologiczne, zapewniające bezpieczeństwo dzieci i zadowolenie rodziców. Potrzeba wdrożenia nowego systemu do zarządzania była spowodowana chęcią rozwoju oferty, a co za tym idzie, zmianami w procesie produkcji. Wybór padł na system ASPROVA APS.

| 20.03.2019

Zmiany motywem przewodnim tegorocznej Areny Produkcji

Kierunek: Transformacja. Pod takim hasłem odbyła się 6. edycja konferencji Arena Produkcji, która rokrocznie przyciąga do Wrocławia coraz większą rzeszę menedżerów i ekspertów z branży produkcyjnej. eq system już po raz piąty wzięło udział w tym wydarzeniu. Dlaczego?

| 19.02.2019

Cztery wyróżnienia dla eq system technology

Instytut Europejskiego Biznesu już od 13 lat analizuje wyniki finansowe polskich przedsiębiorstw i banków, klasyfikując na ich podstawie najdynamiczniej i najefektywniej rozwijające się firmy w Polsce. eq system technology trafiło do zaszczytnego grona laureatów i zdobyło wyróżnienia w aż czterech rankingach!

Konsultacja z ekspertem

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie pytania.