Aktualności

| 02.09.2019

Jasna droga do celu w Raben Group a innowacyjność technologiczna

Współcześnie niezwykle dużo mówi się o innowacyjności. Coraz więcej firm, ludzi oraz projektów określa się tym mianem. Pojawia się jednak wiele pytań o to, co tak naprawdę rozumiemy pod tym pojęciem?

| 16.07.2019

Procesy logistyczne pod lupą, czyli kolejny krok w rozwoju firmy Dafi

Współpraca eq system i firmy Dafi rozpoczęła się już kilka lat temu wdrożeniem systemu Asprova APS służącego do planowania i harmonogramowania produkcji. Kolejnym krokiem w kierunku rozwoju firmy jest decyzja o usprawnieniu procesów logistycznych.

| 01.07.2019

eq system członkiem Klastra SA&AM

Miło nam poinformować, że zostaliśmy członkiem Klastra „Silesia Automotive & Advanced Manufacturing” (SA&AM). Klaster SA&AM jest inicjatywą Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. realizowaną na rzecz przedsiębiorstw działających w branży motoryzacyjnej oraz zaawansowanych technologii.

| 25.06.2019

Debata: „Innowacyjność. Czy najważniejszy jest pomysł?”

Nasz ekspert od innowacji – Krzysztof Orlicz – chętnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat innowacyjnego podejścia do branży IT. 17 czerwca zabrał głos w debacie „Innowacyjność. Czy najważniejszy jest pomysł?” Oto czego mogliśmy się dowiedzieć podczas tego spotkania.

| 06.06.2019

eq system w roli eksperta podczas Dnia Innowatora na Akademii WSB

Dzień Innowatora odbywający się na Akademii WSB to wydarzenie, którego byliśmy partnerem i uczestnikiem, występującym jako ekspert. W tej roli odnalazł się jeden z naszych członków zarządu – Krzysztof Orlicz – Dyrektor Działu Badań i Rozwoju. Podczas wydarzenia otrzymaliśmy także Certyfikat Członka Honorowego Klubu Innowatora.

| 05.06.2019

HUF Polska – uzupełnia ograniczenia systemu ERP

HUF Polska uzupełnia ograniczenia systemu ERP. Dlaczego to robi? Jakie korzyści przyniesie firmie wdrożenie bardziej wyspecjalizowanego systemu do zarządzania produkcją? Przeczytaj już teraz!

| 30.05.2019

Raźniej w duecie czyli Asprova APS i Opera MES w firmie produkcyjnej SSC

Zakończyliśmy kolejny projekt wdrożeniowy! Tym razem firma SSC z Mielca zdecydowała się na oprogramowanie Asprova APS i Opera MES. A wszystko w celu precyzyjnego planowania, harmonogramowania i monitorowania produkcji. Dzięki temu uzyskała założone sobie cele biznesowe. Przeczytajcie, jak to się stało!

| 29.05.2019

Sensowne połączenie w firmie Profim – na czym polega i co daje?

Wzrost dziennej produkcji o 55%, zwiększenie obrotów firmy o 23%, zmniejszenie odstępstw od terminowości o 8% – jakie jeszcze efekty osiągnęła firma Profim? Przeczytaj już teraz!

| 17.04.2019

Drugi numer eqriera już w obiegu!

Eqrier to nasz wewnętrzny magazyn pełen ciekawych artykułów dotyczących zarówno naszej firmy, jak i życia prywatnego pracowników. Ma służyć przede wszystkim integracji oraz przepływowi istotnych informacji. Sprawdźcie, o czym pisaliśmy w drugim numerze!

Konsultacja z ekspertem

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie pytania.