Aktualności

| 23.06.2020

Sztuczna inteligencja w XPRIMER

Oficjalnie możemy się pochwalić - Śląskie Centrum Przedsiębiorczości przyznało nam dofinansowanie na projekt badawczo-rozwojowy Sztuczna inteligencja w XPRIMER!  

| 22.01.2020

eq system Dostawcą Technologii Śląskiego Centrum Kompetencji Przemysłu 4.0

Do grona Śląskiego Centrum Kompetencji Przemysłu 4.0 właśnie dołączyła nasza firma! Będziemy wspierać przedsiębiorców we wdrażaniu i stosowaniu technologii 4.0 oraz uczestniczyć w spotkaniach mających na celu promocję i edukację w zakresie nowych technologii.

| 13.01.2020

Nowy wymiar planowania produkcji w Dubiel Vitrum

Firma Dubiel Vitrum poszukiwała systemu do planowania i harmonogramowania produkcji od kilku lat. Dlaczego zdecydowała się właśnie na rozwiązanie jakim jest Asprova APS? Jakie korzyści zamierza osiągnąć? Na te pytania znajdziecie odpowiedź poniżej.

| 15.11.2019

„Gdzie bije serce produkcji?” – podsumowanie konferencji Manufacturing Summit

Konferencja Manufacturing Summit od lat cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony uczestników. Tak było i podczas 6. edycji! Eksperci dyskutowali m.in. na temat usprawnień procesów operacyjnych, możliwości nowoczesnych technologii oraz coraz trudniejszej sytuacji na rynku pracy.

| 18.10.2019

Pierwsza edycja konferencji „Efektywni w biznesie” za nami!

„Efektywni w biznesie” to konferencja, którą zorganizowaliśmy z myślą o naszych klientach – by wymienić doświadczenia biznesowe i budować przewagę konkurencyjną za pomocą narzędzi IT. W dniach 10 – 11 października, w hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej, zgromadziło się ponad 100 osób z kilkudziesięciu firm.

| 02.09.2019

Jasna droga do celu w Raben Group a innowacyjność technologiczna

Współcześnie niezwykle dużo mówi się o innowacyjności. Coraz więcej firm, ludzi oraz projektów określa się tym mianem. Pojawia się jednak wiele pytań o to, co tak naprawdę rozumiemy pod tym pojęciem?

| 16.07.2019

Procesy logistyczne pod lupą, czyli kolejny krok w rozwoju firmy Dafi

Współpraca eq system i firmy Dafi rozpoczęła się już kilka lat temu wdrożeniem systemu Asprova APS służącego do planowania i harmonogramowania produkcji. Kolejnym krokiem w kierunku rozwoju firmy jest decyzja o usprawnieniu procesów logistycznych.

| 01.07.2019

eq system członkiem Klastra SA&AM

Miło nam poinformować, że zostaliśmy członkiem Klastra „Silesia Automotive & Advanced Manufacturing” (SA&AM). Klaster SA&AM jest inicjatywą Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. realizowaną na rzecz przedsiębiorstw działających w branży motoryzacyjnej oraz zaawansowanych technologii.

| 25.06.2019

Debata: „Innowacyjność. Czy najważniejszy jest pomysł?”

Nasz ekspert od innowacji – Krzysztof Orlicz – chętnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat innowacyjnego podejścia do branży IT. 17 czerwca zabrał głos w debacie „Innowacyjność. Czy najważniejszy jest pomysł?” Oto czego mogliśmy się dowiedzieć podczas tego spotkania.

Konsultacja z ekspertem

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie pytania.