Aktualności

| 19.01.2021

eq system wdraża system MES w Grupie Maflow

Wspólnie z firmą MAFLOW realizujemy projekt w zakładzie w Toruniu, który obejmuje rejestrację  zdarzeń produkcyjnych w systemie MES.

| 09.11.2020

Administracja portu lotniczego wspierana przez XPRIMER

W marcu bieżącego roku spółka podjęła decyzję o kontynuacji współpracy z eq system technology sp. z o.o. i rozpoczęciu projektu wdrożenia platformy XPRIMER w obszarze zarządzania procesami administracyjnymi portu lotniczego.

| 26.10.2020

Precyzja na każdym etapie – Electro Welle

Firma Electro Welle podjęła decyzję o rozpoczęciu projektu dotyczącego planowania i harmonogramowania produkcji oraz ewidencji stanu realizowanych zleceń. Wdrażane systemy to system APS Asprova oraz XPRIMER MES.

| 10.09.2020

Doskonalenie procesów produkcyjnych w firmie Autopart

Firma Autopart ciągle doskonali swoje procesy zarządzania produkcją, szczególnie pod kątem automatyzacji, robotyzacji, procesów jakości i logistyki. W tym celu podjęła współpracę z eq system, decydując się na wdrożenie systemu APS Asprova.

| 08.09.2020

Digitalizacja zarządzania produkcją w JS Fabryka Przekładni

JS Fabryka Przekładni we współpracy z EQ System informatyzuje model tworzenia technologii (system XPRIMER), planowanie i harmonogramowanie produkcji (system Asprova APS) oraz monitoring produkcji (system XPRIMER MES).

| 03.09.2020

Enitra stawia na rozwój. Kontynuacja współpracy z eq system technology

W ramach trwającej od niemal dekady współpracy, eq system technology przeprowadziło w firmie Enitra kolejne wdrożenie. Po systemie ERP i systemie MES przyszła pora na xprimer – platformę komunikacyjną do zarządzania procesami biznesowymi.

| 02.09.2020

Platforma XPRIMER w polskim oddziale Tikkurila Polska S.A.

W polskim oddziale Tikkurila Polska S.A. z siedzibą w Dębicy wdrożyliśmy z powodzeniem rozwiązanie oparte o platformę XPRIMER®. Obecnie na etapie testów i uruchamiania jest integracja z systemem korporacyjnym WorkDay.

| 13.01.2020

Nowy wymiar planowania produkcji w Dubiel Vitrum

Firma Dubiel Vitrum poszukiwała systemu do planowania i harmonogramowania produkcji od kilku lat. Dlaczego zdecydowała się właśnie na rozwiązanie jakim jest Asprova APS? Jakie korzyści zamierza osiągnąć? Na te pytania znajdziecie odpowiedź poniżej.

| 02.09.2019

Jasna droga do celu w Raben Group a innowacyjność technologiczna

Współcześnie niezwykle dużo mówi się o innowacyjności. Coraz więcej firm, ludzi oraz projektów określa się tym mianem. Pojawia się jednak wiele pytań o to, co tak naprawdę rozumiemy pod tym pojęciem?

Konsultacja z ekspertem

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie pytania.