Aktualności

| 11.06.2021

Plas.co.tech – precyzyjne zarządzanie produkcją z systemem MES

Plas.co.tech Poland to czołowy dostawca elementów dla branży automotive w Polsce. We współpracy z eq system w firmie został wdrożony system MES wraz z funkcjonalnością traceability.

| 19.03.2021

Sohbi Craft Poland rozwija się z systemem APS Asprova

Japońska technologia produkcji spotkała się z japońską technologią informatyczną, wspierającą zarządzanie produkcji. W Sohbi Craft Poland został wdrożony system APS Asprova.

| 17.03.2021

System APS Asprova i XPRIMER.MES wspomagają rozwój Inter Metalu

Spółka Inter Metal S.C świadczy kompleksowe usługi w zakresie technologii obróbki metali. Chęć poprawy obsługi klienta oraz większa konkurencyjność na rynku to podstawy współpracy z eq system. W firmie wdrażany jest system APS Asprova i XPRIMER.MES.

| 03.02.2021

Formaster i eq system ponownie łączą siły

Po automatyzacji procesu sterowania produkcją  z wykorzystaniem harmonogramowania zleceń APS i systemu do nadzoru ich przebiegu MES w siedzibie w Kielcach, rozpoczęliśmy prace w Bilczy, w podobnym zakresie.

| 19.01.2021

eq system wdraża system MES w Grupie Maflow

Wspólnie z firmą MAFLOW realizujemy projekt w zakładzie w Toruniu, który obejmuje rejestrację  zdarzeń produkcyjnych w systemie MES.

| 09.11.2020

Administracja portu lotniczego wspierana przez XPRIMER

W marcu bieżącego roku spółka podjęła decyzję o kontynuacji współpracy z eq system technology sp. z o.o. i rozpoczęciu projektu wdrożenia platformy XPRIMER w obszarze zarządzania procesami administracyjnymi portu lotniczego.

| 26.10.2020

Precyzja na każdym etapie – Electro Welle

Firma Electro Welle podjęła decyzję o rozpoczęciu projektu dotyczącego planowania i harmonogramowania produkcji oraz ewidencji stanu realizowanych zleceń. Wdrażane systemy to system APS Asprova oraz XPRIMER MES.

| 10.09.2020

Doskonalenie procesów produkcyjnych w firmie Autopart

Firma Autopart ciągle doskonali swoje procesy zarządzania produkcją, szczególnie pod kątem automatyzacji, robotyzacji, procesów jakości i logistyki. W tym celu podjęła współpracę z eq system, decydując się na wdrożenie systemu APS Asprova.

| 08.09.2020

Digitalizacja zarządzania produkcją w JS Fabryka Przekładni

JS Fabryka Przekładni we współpracy z EQ System informatyzuje model tworzenia technologii (system XPRIMER), planowanie i harmonogramowanie produkcji (system Asprova APS) oraz monitoring produkcji (system XPRIMER MES).

Konsultacja z ekspertem

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie pytania.