KARIERA

| 12.04.2018

220 godzin praktycznych ćwiczeń, kilogramy zmielonej kawy… podsumowanie 14. edycji warsztatów Asprova APS

Właśnie minęło 6 lat od momentu, w którym postanowiliśmy dzielić się naszą wiedzą z zakresu doskonalenia procesów produkcyjnych. Od momentu, w którym nasz Product Manager, Michał Żelichowski, powitał pierwszych uczestników na warsztatach ze skutecznego planowania produkcji z Asprova APS.

Przed rozpoczęciem wiosennej edycji warsztatów postanowiliśmy zrobić małe podsumowanie i powiedzieć – kto najczęściej jest uczestnikiem warsztatów? Ile osób przeszkoliliśmy przez 6 lat? Ile czasu wspólnie spędziliśmy? Jak uczestnicy oceniają prowadzącego? Odpowiedzi na te oraz kilka innych pytań przedstawia poniższa infografika – serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nią.

Podsumowania są doskonałym pretekstem do wszelkich podziękowań. My chcieliśmy je złożyć przede wszystkim uczestnikom warsztatów, każdej z edycji – za wiele inspirujących dyskusji, za wymianę spostrzeżeń i otwartość w rozmowach o wyzwaniach w obszarze planowania i harmonogramowania produkcji w różnych branżach. To właśnie te spotkania pozwalają nam na ciągłe doskonalenie, na zachowanie świeżości spojrzenia i elastyczności przy rozwiązywaniu problemów z zakresu zarządzania produkcją. Nie możemy zapomnieć również o naszym prowadzącym, Michale Żelichowskim, bo to dzięki niemu warsztaty od tylu lat cieszą się niesłabnącą popularnością, a  uczestnicy w ankietach zgodnie podkreślają, że to właśnie prowadzący, jego podejście i brak schematyczności w myśleniu sprawiły, że oceniają warsztaty niezwykle wysoko.

Przeczytaj również:

Konsultacja z ekspertem

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie pytania.