Zarządzanie zespołem rozproszonym na przykładzie branży logistyki i spedycji

Zapraszamy na webinar skierowany do dyrektorów i kierowników HR w firmach i instytucjach średnich i dużych, gdzie pojawia się problem zarządzania zespołem rozproszonym (m.in. firmy z branży logistycznej i spedycji, sieci handlowe, firmy wielozakładowe, uczelnie).

Podczas wydarzenia przedstawimy przykłady zarządzania zespołami rozproszonymi przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi IT oraz opowiemy o tym, jak przekłada się to na wyniki firmy i zadowolenie pracowników.

 

Jeśli nie jesteś w stanie wziąć udziału w wydarzeniu ze względu na termin lub godzinę, i tak zarejestruj się. Zarejestrowanym nieobecnym prześlemy nagranie z wydarzenia.

Prowadzący Prowadzący Łukasz Zaborowski hr manager

„HR-owiec” z powołania i zamiłowania. Potrafi udowodnić, że pracownik nie jest zasobem i pokazać, ile zyskują przedsiębiorstwa odrzucając taką perspektywę. Doradza firmom i organizacjom m.in. w porządkowaniu procesów HR oraz w budowaniu strategii personalnych tak, by HR uczynić zwinnym. Doświadczony kierownik projektów HR-owych oraz IT z prawie 15-letnim stażem. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, kierunku Psychologia. Certyfikowany doradca zawodowy i psycholog transportu.

Konsultacja z ekspertem

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie pytania.