Nieoczywiste aspekty wykorzystania APS

Prowadzący Prowadzący Michał Żelichowski product manager

Ekspert w znajdowaniu wyjścia z sytuacji bez wyjścia i doskonalenia procesów, których pozornie udoskonalić się już bardziej nie da. Zdanie „To niemożliwe” nie istnieje w jego słowniku, a zarządzanie produkcją nie ma przed nim żadnych (no, prawie żadnych) tajemnic.
W swoim portfolio ma ponad 17 lat doświadczenia, setki wdrożeń i tysiące rozmów o mniej lub bardziej konwencjonalnym podejściu do doskonalenia procesów biznesowych.

Nie lubi rozwiązań „na chwilę” ani tych „raz na zawsze” – uwielbia natomiast te, które rosną razem z firmą. Jego podejście doceniły m.in. takie firmy, jak: Philip Morris, Strauss Cafe, Plastic Omnium, Hortex czy Profim. A jego „kolekcja” nadal rośnie. Absolwent Politechniki Śląskiej, kierunku Informatyka i Ekonometria. W eq system pełni rolę Product Managera od zadań specjalnych.

Zapraszamy na webinarium poświęcone funkcjonalnościom systemów klasy APS,  przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat tego, jak jeszcze wykorzystać system APS.

Najważniejsze zagadnienia webinarium:

  • Jakie możliwości oferuje system klasy APS w planowaniu i harmonogramowaniu produkcji?
  • Do jakich jeszcze innych procesów biznesowych możemy wykorzystać system APS w swoim przedsiębiorstwie?
  • Jakich informacji może dostarczyć system APS dla innych procesów przedsiębiorstwa niż dla planowania i harmonogramowania produkcji?
  • Analiza KPI w systemie APS

Konsultacja z ekspertem

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie pytania.