Jak nie tracić pieniędzy w firmie produkcyjnej?

Webinar skierowany do zarządów i właścicieli firm produkcyjnych.

Pokażemy, gdzie z poziomu zarządu lub właścicieli można szukać oszczędności na produkcji. Poruszymy m.in. takie zagadnienia:

  • porównywanie planów i wariantowanie planów
  • planowanie wskaźników
  • skracanie cykli produkcyjnych
  • pomiar efektywności produkcji
  • rozliczanie cen wyrobów wyprodukowanych

Opowiemy także o sukcesach naszych klientów z branży produkcyjnej po tym, gdy zastosowali właściwe narzędzia do zarządzania firmą produkcyjną.

Jeśli nie jesteś w stanie wziąć udziału w wydarzeniu ze względu na termin lub godzinę, i tak zarejestruj się. Zarejestrowanym nieobecnym prześlemy nagranie z wydarzenia.

Prowadzący Prowadzący Michał Żelichowski product manager

Ekspert w znajdowaniu wyjścia z sytuacji bez wyjścia i doskonalenia procesów, których pozornie udoskonalić się już bardziej nie da. Zdanie „To niemożliwe” nie istnieje w jego słowniku, a zarządzanie produkcją nie ma przed nim żadnych (no, prawie żadnych) tajemnic.
W swoim portfolio ma ponad 17 lat doświadczenia, setki wdrożeń i tysiące rozmów o mniej lub bardziej konwencjonalnym podejściu do doskonalenia procesów biznesowych.

Nie lubi rozwiązań „na chwilę” ani tych „raz na zawsze” – uwielbia natomiast te, które rosną razem z firmą. Jego podejście doceniły m.in. takie firmy, jak: Philip Morris, Strauss Cafe, Plastic Omnium, Hortex czy Profim. A jego „kolekcja” nadal rośnie. Absolwent Politechniki Śląskiej, kierunku Informatyka i Ekonometria. W eq system pełni rolę Product Managera od zadań specjalnych.

Konsultacja z ekspertem

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie pytania.