Jak kompleksowo zarządzać pracownikiem za pomocą jednego narzędzia?

Workforce Management to nowe pojęcie w branży HR. Jest to technologia łącząca narzędzia, schematy działania i ludzi w całościowy proces, którego kluczową cechą jest forma zarządzania, mająca na celu optymalizację działań firmy. XPRIMER to narzędzie, nowoczesna platforma IT posiadająca funkcjonalności pozwalające w kompleksowy sposób objąć cały proces zarządzania pracownikiem. Z naszego webinarium dowiesz się:

  • jak za pomocą jednego narzędzia wdrożyć technologię workforce managment
  • jak kompleksowe zarządzanie pracownikiem wpływa na wyniki biznesowe
  • jakimi obszarami możemy zarządzać za pomocą narzędzia XPRIMER

 

Prowadzący: Tomasz Jeleń i Łukasz Zaborowski

Prowadzący Prowadzący Łukasz Zaborowski hr manager

„HR-owiec” z powołania i zamiłowania. Potrafi udowodnić, że pracownik nie jest zasobem i pokazać, ile zyskują przedsiębiorstwa odrzucając taką perspektywę. Doradza firmom i organizacjom m.in. w porządkowaniu procesów HR oraz w budowaniu strategii personalnych tak, by HR uczynić zwinnym. Doświadczony kierownik projektów HR-owych oraz IT z prawie 15-letnim stażem. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, kierunku Psychologia. Certyfikowany doradca zawodowy i psycholog transportu.

Konsultacja z ekspertem

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie pytania.