Ewidencja produkcji – monitoruj i rozliczaj koszty

Webinarium skierowane do wszystkich osób, które chcą bliżej przyjrzeć się procesowi ewidencji i rozliczania kosztów produkcji, a także dowiedzieć się jak poprawić efektywność i jakość procesów produkcyjnych. Pod lupę bierzemy procesy produkcyjne, jak i około produkcyjne i podpowiadamy co należy zrobić by skutecznie nadzorować produkcję w toku w czasie rzeczywistym i obniżać koszty.

Najważniejsze zagadnienia webinarium:

  • Jak skutecznie ewidencjonować produkcję.
  • Jakie narzędzia ułatwiają pracę i pomagają ewidencjonować koszty produkcji.
  • Jaki wpływ na Twoją pracę ma automatyzacja procesów produkcyjnych.
  • Jak eliminować błędy produkcyjne, gdzie ich szukać i kiedy.
  • Jak być na bieżąco z informacjami kto, kiedy, gdzie i co wyprodukował.
Prowadzący Prowadzący Michał Żelichowski product manager

Ekspert w znajdowaniu wyjścia z sytuacji bez wyjścia i doskonalenia procesów, których pozornie udoskonalić się już bardziej nie da. Zdanie „To niemożliwe” nie istnieje w jego słowniku, a zarządzanie produkcją nie ma przed nim żadnych (no, prawie żadnych) tajemnic.
W swoim portfolio ma ponad 17 lat doświadczenia, setki wdrożeń i tysiące rozmów o mniej lub bardziej konwencjonalnym podejściu do doskonalenia procesów biznesowych.

Nie lubi rozwiązań „na chwilę” ani tych „raz na zawsze” – uwielbia natomiast te, które rosną razem z firmą. Jego podejście doceniły m.in. takie firmy, jak: Philip Morris, Strauss Cafe, Plastic Omnium, Hortex czy Profim. A jego „kolekcja” nadal rośnie. Absolwent Politechniki Śląskiej, kierunku Informatyka i Ekonometria. W eq system pełni rolę Product Managera od zadań specjalnych.

Konsultacja z ekspertem

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie pytania.