Employee Experience, czyli firma oczami pracownika

Webinar skierowany do dyrektorów i kierowników HR.

Jeśli nie jesteś w stanie wziąć udziału w wydarzeniu ze względu na termin lub godzinę, i tak zarejestruj się. Zarejestrowanym nieobecnym prześlemy nagranie z wydarzenia.

Prowadzący Prowadzący Błażej Migoń ekspert w dziale analiz biznesowych

Od zawsze związany z HRem wspierał największe organizacje w tworzeniu i realizacji strategii i procesów personalnych. Przeszedł zawodową ścieżkę od Programisty przez Analityka stając się Ekspertem w tym obszarze. Nie toleruje bierności i zawsze kieruje się mottem „nie ma złych pracowników – są tylko czasem źle umiejscowieni w organizacji”.
Potrafi połączyć przysłowiową „wodę i ogień”, czyli biznes i technologie. Dzięki swojemu blisko 20-letniemu doświadczeniu na swojej zawodowej drodze spotykał organizacje, które zaczynały dopiero swoją drogę HR’ową jak i duże korporacje, które mając swoje wartości poszukiwały partnera do ich wdrażania. Uważa, że kluczem do sukcesu jest słuchanie i traktowanie każdego w sposób niezależny co poparte zaangażowaniem i entuzjazmem zawsze przynosi pozytywne efekty.

Urodzony mówca i lider zmian wprowadza organizacje na inny poziom digitalizacji procesów HR.

Konsultacja z ekspertem

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie pytania.