Efektywny HR w branży produkcyjnej z systemem XPRIMER.HR

Prowadzący
Prowadzący

Tomasz Jeleń

ekspert

Absolwent Wydziału Techniki Uniwersytetu Śląskiego. Od 24 lat związany z systemami informatycznymi dla HR. Współpracę z firmą eq system rozpoczął w 2003 roku. Pełnił w niej funkcje konsultanta ds. wdrożeń, kierownika projektu, menadżera produktu XPRIMER® w części dotyczącej funkcjonalności dla HR.

Obecnie – ekspert w zakresie wykorzystania systemów informatycznych do planowania, ewidencji i rozliczania czasu pracy. Podczas wieloletniej pracy zawodowej zdobył doświadczenie, które aktualnie wykorzystuje w doskonaleniu procesów biznesowych u klientów. Uczestniczył w setkach rozmów o problemach i potrzebach klientów, tworząc na ich podstawie koncepcje dedykowanych rozwiązań.

Webinarium przeznaczone jest dla osób, które szukają sposobu na zwiększenie efektywności swojej pracy w zakresie planowania czasu pracy pracowników oraz chcą odświeżyć swoją wiedzę w tych tematach. Mają dosyć poświęcania zbyt dużej ilości czasu na prace administracyjne, które z łatwością można zautomatyzować. Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję poznać od strony praktycznej system XPRIMER i jego funkcjonalność w zakresie „twardego” HR.

Podczas webinarium dowiesz się:

  • Jak usprawnić planowanie czasu pracy pracowników uwzględniające zapotrzebowanie na pracowników wynikające z planu produkcji oraz kwalifikacje pracowników?
  • Jak odciążyć brygadzistów/liderów procesów od czynności administracyjnych z zakresu HR związanych z zarządzaniem swoim zespołem?
  • Jak udostępnić brygadzistom/liderom procesów wiedzę o pracownikach niezbędną do zarządzania zespołem?

 

Dlaczego warto?

  • Dowiedz się, jak stworzyć efektywny, poprawny i przede wszystkim realny do wykonania plan pracy
  • Podczas spotkania będziesz mógł zadawać pytania – ze swojej strony obiecujemy, że nie pozwolimy, żeby zostały bez odpowiedzi
  • Poznasz możliwości systemu XPRIMER.HR i ocenisz jego przydatność w swojej firmie

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji

Zdefiniuj swoje potrzeby - my zajmiemy się resztą.