Branża Retail – W jaki sposób AUTOMATYZOWAĆ i OPTYMALIZOWAĆ procesy HR?

Jeśli zastanawialiście się, czy tylko przemysł jest gałęzią gospodarki, którą można wprowadzić na wyższy poziom digitalizacji, to odpowiedź brzmi: NIE.

Szeroko pojęte sieci handlowe i cała branża retail również przechodzi przez transformację cyfrową.

Zapraszamy na webinarium, podczas którego pokażemy, jak mierzyć się z wyzwaniami zmieniającego się rynku i wymagań klienta.

Podczas wydarzenia będziemy poruszać kwestie automatyzacji i optymalizacji obszarów związanych z życiem pracownika w organizacji. Opowiemy i pokażemy, w jaki sposób można wzmacniać efektywność Państwa biznesu przy pomocy różnego rodzaju rozwiązań, wspomagających pracę działów HR.

Udowodnimy, że większość pozornie skomplikowanych czynności i zadań można realizować prościej i szybciej. Pokażemy, że człowiek to nie zasób, a kapitał, który można rozwijać dzięki skutecznemu zarządzaniu procesami HR.

Do zobaczenia!

Prowadzący Prowadzący Błażej Migoń ekspert w dziale analiz biznesowych

Od zawsze związany z HRem wspierał największe organizacje w tworzeniu i realizacji strategii i procesów personalnych. Przeszedł zawodową ścieżkę od Programisty przez Analityka stając się Ekspertem w tym obszarze. Nie toleruje bierności i zawsze kieruje się mottem „nie ma złych pracowników – są tylko czasem źle umiejscowieni w organizacji”.
Potrafi połączyć przysłowiową „wodę i ogień”, czyli biznes i technologie. Dzięki swojemu blisko 20-letniemu doświadczeniu na swojej zawodowej drodze spotykał organizacje, które zaczynały dopiero swoją drogę HR’ową jak i duże korporacje, które mając swoje wartości poszukiwały partnera do ich wdrażania. Uważa, że kluczem do sukcesu jest słuchanie i traktowanie każdego w sposób niezależny co poparte zaangażowaniem i entuzjazmem zawsze przynosi pozytywne efekty.

Urodzony mówca i lider zmian wprowadza organizacje na inny poziom digitalizacji procesów HR.

Konsultacja z ekspertem

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie pytania.