Branża metalowa – 5 wskazówek, jak zarządzać procesem produkcji

Webinar skierowany do dyrektorów i kierowników produkcji w firmach z branży metalowej (odlewnie, kuźnie, obróbka mechaniczna, obróbka skrawaniem, przemysł maszynowy oraz pokrewne).

Omówimy nieco szerzej problemy, z którymi boryka się branża i podzielimy się wiedzą o rozwiązaniach i dobrych praktykach, które pozwalają spiąć w całość procesy związane z planowaniem produkcji na bazie prognoz popytu, uwzględniające wszystkie ograniczenia i różne scenariusze.

Podczas wydarzenia zdobędziesz wiedzę na temat narzędzi, które wspierają:

  • pogodzenie synchronizacji procesów w różnych rodzajach obróbki (skrawaniem, plastycznej, cieplnej, lakierowania, montażu, etc.)
  • bilans materiałowy i standard MRP II
  • zapewnienie terminowości w ogólnym SCM i jakości dostaw
  • efektywność wykorzystania zasobów (ludzkich, maszynowych)
  • zarządzanie rozdrobnionymi zamówieniami i krótkimi seriami, w celu dostosowania się do elastycznych potrzeb rynku.

Opowiemy także o przykładach rozwiązań wdrożonych u naszych klientów.

Jeśli nie jesteś w stanie wziąć udziału w wydarzeniu ze względu na termin lub godzinę, i tak zarejestruj się. Zarejestrowanym nieobecnym prześlemy nagranie z wydarzenia.

Prowadzący Prowadzący Tomasz Babiarz ekspert, product manager

Szybkość i łatwość kreowania rozwiązań, które przekładają się na realne korzyści biznesowe, to jego specjalność. Inżynier Politechniki Śląskiej, kierunku edukacja techniczno-informatyczna oraz absolwent Wyższej Szkoły Europejskiej im. Ks. Józefa Tischnera, kierunku zarządzanie produkcją. Posiada 8-letnie doświadczenie w obszarze planowania, harmonogramowania i ewidencji produkcji. Lubi wyzwania związane z integracją wielu systemów informatycznych, które finalnie tworzą jeden, ściśle powiązany ze sobą organizm.
Obecnie jako product manager oraz kierownik projektów pomaga budować całościową wizję i koncepcję rozwiązań firmom oraz nadzoruje spójność koncepcji na etapach handlowych, analitycznych i wdrożeniowych.

Konsultacja z ekspertem

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie pytania.