Prognozowanie z Forecast PRO

Prowadzący
Prowadzący

Michał Żelichowski

product manager

Ekspert w znajdowaniu wyjścia z sytuacji bez wyjścia i doskonalenia procesów, których pozornie udoskonalić się już bardziej nie da. Zdanie „To niemożliwe” nie istnieje w jego słowniku, a zarządzanie produkcją nie ma przed nim żadnych (no, prawie żadnych) tajemnic.
W swoim portfolio ma ponad 17 lat doświadczenia, setki wdrożeń i tysiące rozmów o mniej lub bardziej konwencjonalnym podejściu do doskonalenia procesów biznesowych.

Nie lubi rozwiązań „na chwilę” ani tych „raz na zawsze” – uwielbia natomiast te, które rosną razem z firmą. Jego podejście doceniły m.in. takie firmy, jak: Philip Morris, Strauss Cafe, Plastic Omnium, Hortex czy Profim. A jego „kolekcja” nadal rośnie. Absolwent Politechniki Śląskiej, kierunku Informatyka i Ekonometria. W eq system pełni rolę Product Managera od zadań specjalnych.

Jednodniowe warsztaty z prognozowania to 8 godzin praktycznych ćwiczeń z wykorzystaniem systemu Forecast PRO. Opierają się one na przełożeniu teoretycznych założeń oraz najnowszych trendów na ich wdrożenie i zastosowanie w praktyce.

Małe grupy pozwalają na zachowanie indywidualnego charakteru spotkania i bezpośrednią wymianę doświadczeń pomiędzy osobami z różnych branż. Czasowy dostęp do pełnej wersji oprogramowania Forecast PRO umożliwia faktyczną weryfikację jego możliwości i ocenę przydatności w organizacji.

Warsztaty Asprova APS

 

Dla kogo?

Program warsztatów został przygotowany z myślą o osobach, które na co dzień zajmują się prognozowaniem, chcą zaktualizować swoją wiedzę w tej tematyce oraz poznać wyspecjalizowane narzędzie Forecast PRO i porównać jego możliwości z obecnie stosowanymi narzędziami i ich skutecznością.

 

Dlaczego warto?

Pełna wersja systemu Forecast PRO dostępna po warsztatach.

Dopasowane programu do branż, z których są uczestnicy.

Zdobycie międzynarodowego certyfikatu potwierdzającego umiejętności.

Bezpośrednia wymiana doświadczenia pomiędzy uczestnikami.

Pełna wersja systemu Forecast PRO dostępna po warsztatach.

Dopasowane programu do branż, z których są uczestnicy.

Zdobycie międzynarodowego certyfikatu potwierdzającego umiejętności.

Bezpośrednia wymiana doświadczenia pomiędzy uczestnikami.

Agenda


150

przeszkolonych osób

220

godzin praktycznych ćwiczeń

6

lat doświadczenia w organizacji warsztatów

4,8/5

średnia ocena warsztatów

150

przeszkolonych osób

220

godzin praktycznych ćwiczeń

6

lat doświadczenia w organizacji warsztatów

4,8/5

średnia ocena warsztatów

Uczestnicy poprzednich edycji

  • Referencje

    Tematyka szkolenia obejmowała zagadnienia związane z prognozowaniem statystycznym, uwzględniające np. generowanie prognoz i ich korygowanie, obserwacje odstające, modelowanie zdarzeń, prognozowanie nowych produktów czy proces S&OP. Warsztaty polegały na praktycznych ćwiczeniach z wykorzystaniem narzędzia Forecast PRO, dzięki czemu możliwe było dokładne możliwości i funkcjonalności tego systemu. Za dużą korzyść należy uznać sposobność czasowego korzystania z programu również po warsztatach. Warsztaty przebiegły w sposób profesjonalny, do czego przyczynił się merytorycznie bardzo dobrze przygotowany prowadzący, ciekawe materiały szkoleniowe oraz kameralność grupy uczestników. Polecam udział w warsztatach organizowanych przez eq system.

    Grzegorz Pacan Z-ca dyrektora ds. produkcji, Delicpol Sp. z o.o.
  • Referencje

    Szkolenie odbyło się w siedzibie firmy Avon przy ulicy Słowiczej 32 w Warszawie. Obejmowało ono pełen zakres funkcjonalności oprogramowania i było należycie poparte przykładami praktycznymi. Poziom wiedzy nabyty przez osoby uczestniczące w warsztatach był zadowalający.

    Jan Lompart Demand Planning Manager, Avon Cosmetics Polska

Konsultacja z ekspertem

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie pytania.