Asprova APS w praktyce – co potrafi?

Prowadzący
Prowadzący

Michał Żelichowski

product manager

Ekspert w znajdowaniu wyjścia z sytuacji bez wyjścia i doskonalenia procesów, których pozornie udoskonalić się już bardziej nie da. Zdanie „To niemożliwe” nie istnieje w jego słowniku, a zarządzanie produkcją nie ma przed nim żadnych (no, prawie żadnych) tajemnic.
W swoim portfolio ma ponad 17 lat doświadczenia, setki wdrożeń i tysiące rozmów o mniej lub bardziej konwencjonalnym podejściu do doskonalenia procesów biznesowych.

Nie lubi rozwiązań „na chwilę” ani tych „raz na zawsze” – uwielbia natomiast te, które rosną razem z firmą. Jego podejście doceniły m.in. takie firmy, jak: Philip Morris, Strauss Cafe, Plastic Omnium, Hortex czy Profim. A jego „kolekcja” nadal rośnie. Absolwent Politechniki Śląskiej, kierunku Informatyka i Ekonometria. W eq system pełni rolę Product Managera od zadań specjalnych.

Warsztaty uczą, jak przełożyć teoretyczne założenia dotyczące planowania i harmonogramowania produkcji na ich skuteczną realizację w praktyce.

To aż 14 godzin praktycznych ćwiczeń oraz możliwość bezpośredniej wymiany doświadczeń pomiędzy osobami z różnych branż. Małe grupy (maksymalnie 10 osób) pozwalają na dopasowanie przebiegu warsztatów do indywidualnych potrzeb uczestników, a dostęp do pełnej wersji oprogramowania Asprova APS umożliwia dalsze doskonalenie umiejętności w tym zakresie już po ich zakończeniu.

Warsztaty Asprova APS

 

Dla kogo?

Program warsztatów został stworzony przede wszystkim z myślą o kadrze kierowniczej oraz planistach i opracowany w taki sposób, aby po szkoleniu uczestnicy z łatwością mogli dalej rozwijać swoje umiejętności w tym zakresie – już samodzielnie.

 

Dlaczego warto?

Pełna wersja systemu Asprova APS dostępna po warsztatach.

Zdobycie międzynarodowego certyfikatu.

Dopasowane programu do branż, z których są uczestnicy.

Bezpośrednia wymiana doświadczenia pomiędzy uczestnikami.

Pełna wersja systemu Asprova APS dostępna po warsztatach.

Zdobycie międzynarodowego certyfikatu.

Dopasowane programu do branż, z których są uczestnicy.

Bezpośrednia wymiana doświadczenia pomiędzy uczestnikami.

Agenda


150

przeszkolonych osób

220

godzin praktycznych ćwiczeń

6

lat doświadczenia w organizacji warsztatów

14

edycji szkoleń

4,8/5

średnia ocena warsztatów

150

przeszkolonych osób

220

godzin praktycznych ćwiczeń

6

lat doświadczenia w organizacji warsztatów

14

edycji szkoleń

4,8/5

średnia ocena warsztatów

Uczestnicy poprzednich edycji

 • Referencje

  Obszerność tematu pozwoliła na poznanie głównych i najważniejszych możliwości oprogramowania. Prowadzący wykazał się bardzo wysokim poziomem wiedzy i kompetencji komunikacyjnych. Nie narzucał swojego zdania, chętnie odpowiadał na pytania i uczestniczył w dyskusji. Biorąc pod uwagę profesjonalizm firmy eq system, bardzo dobre przygotowanie merytoryczne prowadzącego oraz jakość otrzymanych materiałów dydaktycznych mogę polecić warsztaty wszystkim zainteresowanym zaawansowanymi systemami do rzeczywistej optymalizacja produkcji.

  Piotr Modrzejewski IT Manager, Panasonic Energy Poland S.A.
 • Referencje

  Forma szkolenia i sposób prowadzenia były bez zastrzeżeń. W ciągu dwóch dni omówiliśmy wiele przykładów, z którymi spotyka się planista w pracy. Dzięki szkoleniu mogłem się wymienić doświadczeniami z innymi uczestnikami. Dodatkowo program APS, na którym mogliśmy pracować jest bardzo elastyczny i szybki w działaniu. W związku z powyższym będę polecał innym firmom szkolenia organizowane przez eq system. Mam też nadzieję, że sam będę miał jeszcze okazję uczestniczyć w innych warsztatach firmy eq system.

  Kamil Trela Specjalista ds. planowania i systemów informatycznych, Epicom Sp. z o. o.
 • Referencje

  Nie posiadam żadnego doświadczenia w planowaniu i harmonogramowaniu produkcji, ale sposób prowadzenia warsztatów był dla mnie bardzo przejrzysty i czytelny. Wiedza prowadzącego była na bardzo wysokim poziomie, przez co bardzo szybko odpowiadał na zadawane przez uczestników pytania rozwiewając tym samym wszelkie wątpliwości. Całokształt oceniam bardzo wysoko i polecam warsztaty organizowane przez firmę eq system.

  Marcin Bień Pełnomocnik Zarządu, ViaCon Sp. z o. o.
 • Referencje

  Prowadzący szkolenie w sposób przystępny i profesjonalny omawiał poszczególne zagadnienia. Na wszelkie pytania odpowiadał wyczerpująco i potrafił zademonstrować różne rozwiązania w prezentowanym narzędziu. Materiały używane w trakcie warsztatów były przejrzyste jak również obfite w cenne informacje. Dzięki uczestnictwu w warsztatach poznałem innowacyjne sposoby rozwiązywania problemów, które pojawiają się w pracy planisty. Polecam firmę eq system jako przedstawiciela rozwiązań informatycznych w zakresie planowania produkcji.

  Krzysztof Sauermann Koordynator ds. Planowania Produkcji, RR Donnelley
 • Referencje

  Warsztaty zostały zorganizowane w sposób profesjonalny i nie budzący zastrzeżeń. Należy pochwalić duże doświadczenie prowadzącego, czy wręcz nawet zapał i pasję, z jaką dzieli się on wiedzą dotyczącą planowania i harmonogramowania produkcji. Warto także zwrócić uwagę na szeroki wachlarz możliwości, jakie daje narzędzie Asprova APS, które było stosowane podczas warsztatów. Szkolenie w klarowny sposób przybliżyło wiedzę, w jaki sposób wykorzystywać to rozwiązanie w celu skuteczniejszej optymalizacji i harmonogramowania produkcji. Podsumowując, polecamy zarówno firmę eq system, jak i warsztaty przez nią organizowane.

  Krzysztof Biniek Dyrektor Produkcji, Elhand Transformatory
 • Referencje

  Szkolenie charakteryzowało się bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym prowadzącego i profesjonalną organizacją. Wiedza pomimo napiętego grafiku była przekazywana w sposób spójny oraz była podparta wieloma konkretnymi przykładami. Istotnym elementem był również czas poświęcony na dyskusję pomiędzy uczestnikami oraz wymianę doświadczeń. Prowadzący chętnie odpowiadał na pytania uczestników i sugerował praktyczne sposoby skutecznego usuwania niedogodności pojawiających się podczas procesu planowania. Z czystym sumieniem mogę zarekomendować firmę eq system i organizowane przez nią warsztaty.

  Marek Fabisiak Starszy specjalista ds. Logistyki, Grupa INCO S.A.

Konsultacja z ekspertem

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie pytania.