Aktualnie poszukujemy:

Programista Front-End

W związku z realizacją projektu „Opracowanie innowacyjnego w skali międzynarodowej, adaptacyjnego systemu informatycznego do zarządzania procesami z obszarów produkcji i HR, bazującego na mechanizmach maszynowego uczenia oraz sztucznej inteligencji” (nr projektu RPSL.01.02.00-24-0463/19) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 dla Osi Priorytetowej: I. Nowoczesna gospodarka; dla działania: 1.2. Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach zwracamy się z prośbą o przedstawienie ofert na objęcie w projekcie stanowiska Programista Front-End.

Zobacz wszystkie informacje na temat tego stanowiska:tutaj

Zakres obowiązków (prac B+R) na stanowisku Programista Front-End:

  1. Zbudowanie prototypu interfejsu do graficznego zarządzania cechami,
  2. Badania nad wykorzystaniem nowych technologii w obszarze badań behawioralnych oraz prototypach interfejsu,
  3. Wizualizacja graficzna persony.
  4. Badanie możliwości technologii wizualizacji transakcji,
  5. Budowa prototypu interfejsu interakcji.
  6. Badanie możliwości realizacji interfejsu adaptacyjnego,
  7. Budowa prototypu adaptowalnego i sterowalnego interfejsu

Czego oczekujemy?

  • Minimum 2 lata doświadczenia w implementacji warstwy prezentacji oprogramowania tworzonego w architekturze 3-warstwowej, za pomocą technologii Angular, Flutter lub równoważnej oraz
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w zespole developerskim pracującym wg procesu SCRUM lub innej metodyce typu „agile” oraz
  • Minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu kodu zgodnego z wytycznymi tzw. „clean code” lub równoważnymi oraz
  • Minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu rozwiązań IT z zastosowaniem technik „Continuous Integration / Continuous Delivery” oraz
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy grupowej nad kodem złożonego rozwiązania IT w oparciu o narzędzie „GIT” lub równoważne oraz
  • Minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji dla platform Windows, iOS, Android oraz
  • Minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu rozszerzeń uruchamianych w środowisku Grails 2.5.5 i nowszych, oraz
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy z dokumentacją opartą o standard BPMN

Co oferujemy?

  • Dostęp do wiedzy i kompetencji współpracowników, szkoleń zewnętrznych i możliwości dofinansowania nauki
  • Koleżeńska atmosferę oraz wsparcie w okresie wdrożenia i po nim
  • Dostęp do setek obiektów sportowych i rekreacyjnych z karnetem Multisport, własne sekcje sportowe
  • Elastyczny czas pracy, możliwość wyboru różnych form zatrudnienia i wymiaru czasu pracy
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
  • Pracę w nowoczesnym biurze z dostępem do wszystkich niezbędnych narzędzi
  • Integracje, wspólne świętowanie ważnych wydarzeń

Dołącz do naszego zespołu!

29 lat doświadczenia w branży IT

Ponad 150 pracowników

Współpraca ze znanymi markami

Możliwość samorealizacji i liczne benefity

Komfortowe i elastyczne warunki pracy

Dlaczego warto pracować w eq system?

  • ROZWÓJ

    dostęp do wiedzy i kompetencji współpracowników, szkoleń zewnętrznych i możliwość dofinansowania nauki

  • KOMFORT

    praca w nowoczesnym, klimatyzowanym biurze z dostępem do wszystkich niezbędnych do pracy narzędzi

  • ATMOSFERA

    swobodna i koleżeńska atmosfera w ramach przyjaznej kultury organizacyjnej, wsparcie w okresie wdrożenia i po jego zakończeniu

  • SPORT

    dostęp do setek obiektów sportowych i rekreacyjnych z karnetem sportowym Multisport (po okresie próbnym)

  • ZDROWIE

    możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie dla pracowników i prywatnej opieki medycznej (po okresie próbnym)

  • KULTURA

    szansa udziału w najciekawszych wydarzeniach kulturalnych, teatralnych i muzycznych w ramach projektu [eq system w ramach kultury]

  • OPROGRAMOWANIE

    codzienna praca z autorską platformą komunikacyjną Xprimer i udział w jej rozwoju

  • INTEGRACJA

    wycieczki integracyjne, wspólne świętowanie ważnych dla nas momentów i wiele okazji do wspólnego rozwijania swoich prywatnych pasji

  • ELASTYCZNOŚĆ

    elastyczny czas pracy, możliwość wyboru różnych form zatrudnienia i wymiaru czasu pracy

Wyślij do Nas swoje CV

Klikając przycisk WYŚLIJ pod formularzem, udostępniasz nam swoje dane osobowe, które będziemy przetwarzać w granicach, na które pozwalają przepisy prawa. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w Polityce prywatności.

Stale się rozwijamy. Mamy wiele inspirujących projektów i głowy wypełnione po brzegi pomysłami. Z nami nie da się nudzić. Oferujemy możliwość zdobycia praktycznych umiejętności docenianych na rynku pracy. Wspominaliśmy, że jesteśmy ambitni i stawiamy na rozwój pracowników? I najważniejsze – jesteśmy zgranym zespołem. Wychodzimy z założenia, że dobra atmosfera w pracy przekłada się na efektywność podejmowanych działań.

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez eq system Sp. z o.o., na potrzeby procesów rekrutacji.

Informacja:

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest eq system Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Św. Antoniego 50. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego oraz w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody, także przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych w okresie 2 lat od dnia złożenia aplikacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania oraz cofnięcia zgody i usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Konsultacja z ekspertem

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie pytania.