konferencje i seminaria | 10.10.2018

eq system partnerem specjalnym Europejskiego Kongresu MŚP 2018

eq system został oficjalnym partnerem 8. Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Jest to dla nas bardzo ważne wydarzenie, ponieważ jeszcze kilka lat temu sami mierzyliśmy się z wyzwaniami stawianymi przed małymi przedsiębiorstwami. Teraz staramy się sprostać tym, które przeznaczone są dla średnich firm. Codziennie „walczymy” z nimi również w organizacjach naszych klientów.

Dlatego oprócz tego, że angażujemy się w organizację Europejskiego Kongresu MŚP weźmiemy również udział w panelu dyskusyjnym dotyczącym digitalizacji w sektorze MŚP. Podczas niego poruszmy kilka niezwykle istotnych pytań:

  • Jaki wpływ mają technologie cyfrowe na funkcjonowanie zarówno małych, jak i średnich przedsiębiorstw?
  • Jakie rozwiązania pozwalają na efektywne usprawnienie procesu zarządzania przedsiębiorstwem?
  • Które bariery wdrożeniowe związane z digitalizacją firm z sektora MŚP są najtrudniejsze do pokonania i jak sobie z nimi radzić?
  • W jaki sposób przyspieszyć i efektywnie wesprzeć proces digitalizacji?

W dyskusji wezmą udział m.in. nasz wieloletni (i zarazem jeden z pierwszych klientów) – Stefan Czub (Strauss Cafe Poland), Marek Zagórski (Minister Cyfryzacji RP), Janusz Kahl (Konsul honorowy Danii, Finlandii i Islandii), Michał Kot (Dyrektor Sprzedaży Siemens Polska), Sebastian Matyniak (Prezes Zarządu Brainstorm Group), Marek Tomczuk (Wiceprezes Zarządu Banku Pekao SA) oraz z naszej strony Prezes Zarządu eq system – Michał Lach.

Nie mamy wątpliwości, że dyskusja w takim gronie będzie niezwykle wartościowa zarówno dla słuchaczy, jak i samych rozmówców. Zachęcamy do udziału w niej już 18 października w godzinach 9:30-11:00. Zapraszamy również do odwiedzania naszego stanowiska podczas trwania Europejskiego Kongresu MŚP. Chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem i wiedzą bez żadnych ograniczeń. Nasi specjaliści będą do Państwa dyspozycji w dniach 17-19 października w godzinach 9:00-17:00. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.

 

Przeczytaj również:

szkolenia i webinaria | 22.02.2019

Kolejna edycja darmowych webinariów – ruszają zapisy!

Nasi eksperci przygotowali kolejny cykl darmowych webinariów z zakresu zarządzania produkcją oraz prognozowania. Każde ze spotkań potrwa około godziny i pozwoli odświeżyć teoretyczne aspekty związane z tymi obszarami. Dodatkowo umożliwi poznanie wyspecjalizowanych systemów IT, które wspierają skuteczną realizacje wyzwań stawianych przed firmami z różnych branż w zakresie planowania i ewidencji produkcji oraz prognozowania. Webinaria odbędą się 27 lutego.

CZYTAJ WIĘCEJ

nagrody i wyróżnienia | 19.02.2019

Cztery wyróżnienia dla eq system technology

Instytut Europejskiego Biznesu już od 13 lat analizuje wyniki finansowe polskich przedsiębiorstw i banków, klasyfikując na ich podstawie najdynamiczniej i najefektywniej rozwijające się firmy w Polsce. eq system technology trafiło do zaszczytnego grona laureatów i zdobyło wyróżnienia w aż czterech rankingach!

CZYTAJ WIĘCEJ

referencje | 28.01.2019

Metrix Metal poleca eq system oraz system Asprova APS

Wiele firm nadal uważa swoje procesy za zbyt skomplikowane, żeby można je było precyzyjnie odzwierciedlić w systemie informatycznym. Nadal opierają swoje działania na doświadczeniu swoich ekspertów oraz MS Excel. Nadal nie wykorzystują w pełni swojego potencjału. Wśród takich przedsiębiorstw znajdowała się również firma Metrix Metal. Obecnie jednak wspiera swoje działania systemem Asprova APS. Przeczytaj case study firmy i sam oceń efekty naszej współpracy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji

Zdefiniuj swoje potrzeby - my zajmiemy się resztą.