17.05.2018

Wspieramy polską naukę

15.05.2018

eq system w ramach kultury

eq system w ramach kultury to nasz najnowszy projekt, w którym występujemy we wcześniej nieznanej roli – mecenasa sztuki. Pomimo że jest ona czymś zupełnie nowym, to mamy poczucie, że relacja sztuki i biznesu jest tą, która wzajemnie się wzbogaca. Być może na nieoczywistym, bardziej abstrakcyjnym poziomie, ale jednak.

Poprzez sztukę, artyści przekazują to, czym my staramy kierować się na co dzień – jest to dbałość nie tylko o treść, ale również o styl i formę. Prowadzenie dialogu, a nie monologu. Świadomość perspektywy, która sprawia, że to, co widzimy i jak to interpretujemy, jest tak naprawdę kwestią szalenie intymną. Dlatego to, co oczywiste, równie szybko może stać się pełne sprzeczności. Pierwszym podjętym przedsięwzięciem w tym zakresie było wydanie przez nas albumu pt. „Eugeniusz Gerlach – Ekspresja koloru”, którego kontynuacją stał się autorski wernisaż artysty zorganizowany w naszej siedzibie głównej w kwietniu 2018 r.

CZYTAJ WIĘCEJ

Konsultacja z ekspertem

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie pytania.