19.10.2018

Rhenus Logistics S.A.

Firma Rhenus Logistics S.A. jest liderem wśród dostawców usług logistycznych. Firma posiada aż 500 oddziałów na całym świecie i zatrudnia ponad 26 000 osób. Obrót roczny osiąga poziom 4,6 mld złotych. Firma zdecydowała się na wdrożenie platformy XPRIMER w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim.

Przeczytaj referencje Rhenus Logistics S.A.

17.02.2020

ZASŁAW TSS sp. z o.o. sp.k.

Polski producent m.in. przyczep i naczep drogowych, przyczepek towarowych, przyczep do rolnictwa i pojazdów specjalnych, zatrudniający ponad 300 pracowników. Reorganizacja firmy oraz jej unowocześnienie technologiczne rozpoczęło się w 2015 r. wdrożeniem systemów do zaawansowanego planowania i harmonogramowania produkcji (Aprova APS) oraz jej monitorowania i ewidencji (Opera MES). Firma korzysta również z dwóch modułów XPRIMER-a: .TCW i .ECM.

06.02.2020

expondo Polska sp. z o.o. sp.k.

Firma expondo , posiadająca w swojej ofercie ma ponad 2500 tysiąca produktów (m.in. urządzeń gastronomicznych, sprzętu spawalniczego czy elektronarzędzi), buduje swoją przewagę konkurencyjną dzięki trafnym prognozom w Forecast PRO

09.01.2020

Fabryka Narzędzi FANAR

Fabryka Narzędzi FANAR powstała w 1966 roku. To czołowy producent narzędzi skrawających do obróbki metali. Zdecydowała się zainwestować w system Asprova APS dla udoskonalenia procesu planowania i harmonogramowania produkcji, a także dla zwiększenia komfortu pracy.

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji

Zdefiniuj swoje potrzeby - my zajmiemy się resztą.