11.05.2018

Multikino S.A.

Sieć kin wielosalowych, wdrożenie systemu XPRIMER w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

Pobierz referencje Multikino S.A.

06.07.2020

SSC Sp. z o.o.

SSC to firma, której specyfika opiera się na znacznej ilości indywidualnych zamówień produkcyjnych. W celu precyzyjnego planowania produkcji i realizowania na czas wszystkim zamówień, wdrożony został system Asprova APS oraz Opera MES. Dzięki temu produkcja została zoptymalizowana, a technologiczne cele i założenia firmy – zrealizowane.

06.07.2020

Noratel

Noratel to jeden ze światowych liderów w zakresie produkcji urządzeń wysokonapięciowych. Na polskim rynku wyróżnia się wielkością produkcji, liczbą zatrudnionych osób, a także najszerszą ofertą wyrobów standardowych. Potrzeby biznesowe firmy zostały zaspokojone dzięki wdrożeniu systemu Asprova APS.

06.07.2020

Convert Paper

Convert Paper to firma specjalizująca się w przetwarzaniu kartonu i tektury powlekanej dla potrzeb drukarni, firm poligraficznych i agencji reklamowych. Wdrożenie objęło system Asprova APS, odpowiedzialny za harmonogramowanie produkcji, oraz moduł XPRIMER.TCW – oprogramowanie m.in. dobierające surowce do realizacji zamówienia.

Konsultacja z ekspertem

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie pytania.